Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 25. 5. 2020 Recenze

Rocket Fellas: Tyhle trpaslíky prostě chcete za kámoše

Online hry od Thunderkicku, které se v Česku proslavily hlavně díky casinu Sazka Hry, patří díky svému provedení k těm nejlepším na českém trhu. Jak jejich grafika, tak i jejich nápady na hry jsou prvotřídní a my jsme moc rádi, že můžeme představit další pecku, kterou máme jako jediné české online casino v nabídce. S Rocket Fellas se vydáme za trpaslíky, kteří můžou pomoci vytěžit pořádný balík!

Trpaslíci jako z fantasy filmů

Pětiválcový výherní automat obsahuje 30 přesně daných výplatních linií. Pro hráče je i příznivá cena sázek, která začíná na 2,5 Kč a končí na padesátikoruně. Maximální výhrou je 366 250 Kč. Takové zhodnocení vkladu u jiných výrobců nenajdete.

Hlavními hrdiny automatu jsou trpaslíci, kteří těží diamanty v podzemí. Symboly drahokamů jsou ve hře méně hodnotné, a naopak symboly trpaslíků mají hodnotu vyšší. Těžaři výher se mimochodem velmi podobají trpaslíkům, které můžeme znát z filmů Hobit a Pán prstenů.

Exploze Wildů i skvělé free spiny

Ve hře je ale i Wild a symbol Barel. Ten vyplácí ze všech dokonce nejvíce a je spojený s první bonusovkou ve hře. Funkce Rocket se může objevit kdykoliv během hry. Na prvním válci se ukáže 1 až 5 raketek, které se po dotočení promění ve Wild a horizontálně se rozletí ve své linii. Navíc pokud tahle raketa zasáhne barel, promění ho, a i případně další barely na válci ve WILD. Exploze žolíků tak přináší skvělé výhry.

A co by to bylo za mašinu, když ba na ní nebyly free spiny zdarma? Za alespoň 3 symboly Bonusu získáte otočky zdarma. Ve hře je 10 až 20 toček zdarma, které se odvíjí podle počtů chycených Bonusů. Ty ale chodí i během zatočení zdarma a můžete je vyhrávat znovu a znovu. Navíc během nich lítají raketky stejně, jako v základní hře. Jediný rozdíl je, že pokud rachejtle promění barel ve Wild, z žolíka se stane Sticky wild a zůstane zamčený až do konce bonusu.

A navíc pokud na válec, na kterém je Sticky Wild, padne symbol barelu, barel se promění v obyčejného žolíka.

Obrázek - Exploze Wildů i skvělé free spiny
Pan Zelený: „Tahle hra je prostě trefa! Každý detail je promakaný a největší zásah je, když raketa sejme barel." Pan Červený: „Raketa je fajn, ale na otočky zdarma stejně nic nemá. Parádní je během nich hlavně to, že můžete ulovit i další."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle