Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 27. 2. 2024 Recenze

Roboland: Exkurze do továrny na výhry

Máš rád hrací automaty od předních českých providerů, ale ovoce už ses nasytil až až? Zkus si zahrát výherní automat Roboland, kde se roboti u pásů předhánějí o to, který z nich ti vyrobí větší výhru.

Ve futuristické mašině najdeš nejen fantastické big winy, ale také nevšední herní zážitek, a s trochou štěstí objevíš mezi ozubenými koly jeden z Apollo jackpotů, třeba rovnou ten platinový!

Roboti jsou extrémně štědří

První, co tě na krásně graficky zpracovaném online automatu zaujme, je neobvyklý způsob točení válců. I přesto. že v tomto pětiválcovém automatu o 15 výherních liniích se vyplácí výhry klasicky zleva doprava, válce se otáčejí zprava doleva, díky čemuž je každý spin o něco napínavější. 
 
Nižší výhry mají v online slotu Roboland na starosti symboly J, Q, K a A vyobrazené jako mechanické součásti nejrůznějších strojů. I za tyhle tradičně nízké znaky si tu můžeš přijít na slušné zisky, za dvě nejvyšší písmena konkrétně 40násobek sázky.

Za žárovku a masivní baterii pak v herním automatu zkasíruješ až 250násobek, a z hlavy zeleného robota vymlátíš až 500násobek tvého vkladu na otočku!
 

Z hvězd vytřískáš free spins

V online casino hře si pečlivě počíhej na modré plechové hvězdy, které tě rázem vystřelí do bonusu s deseti free spiny zdarma. Scatter symboly se sice ukazují jen na 1. 3. a 5. válci, mají ale obrovskou výhodu v tom, že se mohou zobrazit i dva na jednom válci. Pro spuštění bonusu je tak nemusíš trefit na všech třech válcích, zkrátka stačí lapit tři. 
 
K výhrám nejen ve volných otočkách ti dopomůže hojně se vyskytující droid s nápisem Wild. Ten nahrazuje všechny symboly kromě hvězd, které mohou padnout během bonusu opakovaně, a získáš tak nášup extra otoček zdarma!
Pan Zelený: „Na týhle pecce mě snad nejvíc baví opačný otáčení válců. Je vždycky k vzteku, když po prvních dvou válcích už vím, že v točce nebude výhra. Tady jsem při každým spinu napnutej jak kšandy až do poslední chvíle.“ Pan Červený: „I při nižším počtu výherních linií tu často beru výhru na více lajnách zároveň, což je super hlavně když válce navštíví roboti. Skvělý je i to, že na jednom válci často padají dva scattery a šance na zatočení zdarma je tak o dost větší 😊.“

Mrkněte také na tohle