Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 3. 4. 2020 Recenze

Riders of the Storm: Svezte se na vlnách bouře

Jste připravení na pořádnou bouřku? Na Sazka Hry se totiž jedna žene! Další novinkou, kterou představujeme v naší kanceláři, je hra Riders of the Storm od studia Thunderkick. 

Automat, který jinde v Česku nenajdete

Riders of the Storm je pětiválcová mašina bez výplatních linií. Máte tak 243 šancí na výhru v každé otočce, na které jsou v této hře extrémně nízké sázky! Jedno roztočení vás bude stát od 2,5 do pouhých 15 korun. Maximální možnou výhrou je přitom bezmála 400 tisíc.

Kromě možnosti obřích výher za nízké sázky je parádní i hezká grafika celé hry. Vše začíná na pěkně nakreslených symbolech, na kterých se objevují jak karetní hodnoty, tak tematické obrázky. Symboly s postavami nebo lodními doplňky mají, tak jak už to bývá, vyšší hodnotu. Všechny tyto základní symboly pak nahrazuje WILD.

Obrázek - Automat, který jinde v Česku nenajdete

Parádní bonusovky

S žolíkem je spojená i první extra funkce automatu, která se jmenuje Mystery Wild. Během ní udeří blesk na válec a změní všechny jeho symboly na WILD. Blesk navíc může trefit postupně až 4 válce, a to pak tohle elektrický napětí přinese pořádný balík peněz!

Thunderkick ale myslel i na free spiny, které ve hře nemůžou chybět. Získáte je za 3 a více symbolů Bonus a objeví se vám nové herní pole. V něm si vyberete jednu ze 4 variant, kde každá udává jin počet free spinů i násobitele wildu. Během free spinů lze získat i další točky navíc. Opět k tomu potřebujete 3 bonusové symboly a počet spinů navíc bude náhodný.

Pokud se během free spinů objeví wild, zasekne se na své pozici a dojde k extra roztočení, které se nepočítá do celkového počtu free spinů. Během spinu navíc se wild posune o jednu pozici doleva a extra točky probíhají tak dlouho, než žolík nevyjde z plátna. Tak kolik vám tahle bouřka vyhraje peněz?

A aby toho nebylo málo, připravili jsme si pro vás malý dárek. Novinky od Thunderkicku si můžete až do 19. dubna vyzkoušet se skvělým bonusem v hodnotě 2x 2500 Kč!

Pan Zelený: „Na celý hře mě nejvíce baví režim free spinů, kdy musím taktizovat při výběru toho správného režimu."   Pan Červený: „Točit za 15 korun a mít šanci na 400 tisíc? Takové výhry nabízí jenom Thunderkick! Jsem moc rád, že ho Sazka Hry jako jediné v republice mají v nabídce!"
 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle