Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 19. 3. 2022 Recenze

Riches of Midgard: Vikingská jízda za výhrou

Severská mytologie svým kouzlem přitahuje spoustu nadšenců po celém světě, a tak není divu, že se objevuje i v online automatech. V novince od Netentu se vydáte po stopách severských bohů do Midgardu a při troše štěstí objevíte poklady, které po sobě zanechali.

Super akce na třech válcích

Netent v této tematické pecce vsadil celkem nezvykle na tři válce, které ale parádně vyladil. Na devíti výplatních řadách získáte výhry za tradiční karetní symboly (10, J, Q, K, A), ale taky za obří šunky, lesní rohy a trojici severských bohů – Freyu, Thora a Odina. Nespornou výhodou oproti jiným tříválcům je to, že všech 5 vysokých symbolů vyplácí výhry už ve dvou kusech. Největší zisky pak přináší Odin na zlatém podkladu, který ve třech nadělí 15násobek. Pravé kouzlo tohoto automatu ale spočívá hlavně v mini válcích, které uvidíte po stranách herní plochy. V těchto „hot spotech“ se točí jen vysoké symboly a když v obou padne totožný symbol, který je zároveň aspoň 2x na hlavních třech válcích, spustí se respin. Během respinu se klíčové symboly roztáhnou přes celé válce, zamknou se a proběhne dotočení třetího válce. Potom dojde k vyplacení výhry za všech 9 linií, a to i v případě, že spolu symboly nesousedí.

Expanze válců ve free spinech

Vikingové jako zdatní bojovníci rádi rozšiřovali svoje území. V osmi free spinech, které dostanete za 3 trefené symboly Thorova kladiva, si toto dobývání nových pozic můžete vyzkoušet na vlastní pěst. Vždycky, když na 3. válec padne další kladivo, rozšíří se herní plocha o jeden řádek, čímž se i zvýší počet výherních linií, a to až na 29, když dojde k expanzi na všech 7 řádků. S každým kladivem na vás ještě čekají 2 extra spiny a celkový počet volných toček není nijak omezený. V bonusu jsou navíc hot spoty pořádně vylepšené – mohou v nich padnout všechny symboly, a kromě toho v tom levém můžete narazit i na wilda. Získat tak respiny a za ně pořádný balík peněz je v tomto bonusu úplná hračka!
Pan Zelený: „Tak tenhle stroj má všechno – pěknou grafiku, super hudbu i zajímavou mechaniku. Chválím hlavně to, že vysoký symboly vyplácí už ve dvou. Když s nima chytnu respin, tak už je jasný, že beru pěknou výhru, i když se nezadaří na třetím válci.“ Pan Červený: „Když se povede v bonusu rozšířit válce na všech 7 řádků, tak je to fakt jízda. To se pak slušných sumiček dočkám i za nízký symboly. Nejlepší je ale to napětí při dotáčení některýho z bohů. Když se konečně povede zaplnit celý plátno, tak to fakt stojí za to!“

Mrkněte také na tohle