Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 11. 10. 2023 Recenze

Rich World: Staň se boháčem

Tematických online automatů není nikdy dost a proto tě tentokrát společně s providerem Amusnet zavedeme do světa luxusu, nablýskaných sporťáků, nekonečných večírků, krásných žen a snobství ve své nejryzejší podobě ve hracím automatu Rich World. Pomůže ti do této společnosti nakouknout legendární casino bonus v podobě Jackpot cards?

Svět pracháčů

Výherní online slot Rich World od Amusnetu ti kromě moderního a pěkného zpracování nabídne 5 válců a dohromady 25 fixních výherních linií. Celkem ve hře nalezneš 13 různých symbolů a výhry jsou klasicky vypláceny již za tři shodné symboly ve výherním řádku. Symboly 9, 10, J a Q ti nahodí spíše nižší výhry, v pěti se tak můžeš těšit až na 8násobek tvého vkladu.

Střední výhry pak dávají K a A, nebo zlatá karta a noviny. Tady už se tvé konto může těšit až na 18násobek sázky za pět shodných symbolů v řadě. Největší big winy tě však čekají za symboly mrakodrapu, zlaté cihly, ale hlavně za symbol krasavice. Ta tě potěší ve třech pětinásobkem tvého vkladu, ale v pěti ti peněženka ztěžkne o luxusní dvousetnásobek! Z toho už se ti čelo zaručeně orosí.

Wild a jiné radosti

Nebyl by to správný herní automat, kdyby neměl ještě něco navíc v podobě nějaké té speciální funkce. Symbol wildu, který je zde vyobrazen usměvavým milionářem, asi nikoho nepřekvapí. Objevit se ti může kdekoliv na válcích 2, 3 a 4 a nahrazuje samozřejmě všechny symboly kromě scatteru. Scatter je zde zastoupen symbolem banky a může se objevit kdekoliv na hrací ploše. Dva ti zdoublujou tvůj vklad, ale tři, čtyři a pět ti kromě velmi pěkné základní výhry nadělí také volná zatočení zdarma v počtu 15, 20 respektive 25 a to se výhry jen sypou. 
Pan Zelený: „Tahle hra na mě opravdu dýchla luxusem. Jak se vše leskne a třpytí, tak i s menší výhrou se cítím jako pracháč.“ Pan Červený: „Konečně společnost, jak se patří. Big win za taneček s kráskou? To rozhodně neodmítnu! A až jim vezmu ten jejich jackpot, budu se tvářit přesně jako ten chlápek na wildu.“

Mrkněte také na tohle