Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 28. 5. 2022 Recenze

Rich Garden: Vypěstuj si svoji výhru!

Péče o ovocný sad může být pořádná fuška. V zahrádce od e-gamingu jde ale všechno hladce a s úsměvem. Veselé ovoce vám bude samo padat do klína a přihraje vám parádní výhry. Zahradnické náčiní můžete nechat v garáži, stačí zmáčknou start!

Bohatá úroda

Ve sluncem zalité zahrádce najdete spoustu šťavnatého ovoce, které se točí na pěti válcích o 10 výherních liniích. Jablka, hrušky, jahody a citróny vyplácejí drobnější výhry, v pěti kusech 15násobek sázky. Pomeranč vyplácí o něco víc a za borůvky a hrozny si už přijdete v pěti na 70násobek. Možností, jak mezi záhony narazit na výhru je ale mnohem víc. Koš s ovocem kdekoli na 1., 3., a 5. válci vynese 20násobek a vozík naložený rýčem a kropáčem přiveze v pěti kusech 100násobek. Výhodou tohoto scatter symbolu je hlavně to, že nemusí padnout na výplatní řadě, aby došlo k výhře. Nejvzácnějším symbolem je mistr zahradník, který drobou výhru nadělí už ve dvou. V pěti vám naservíruje luxusní 500násobek sázky!
 

Divoká sklizeň

Strašákem každého, kdo se někdy staral o zahradu, je plevel. Roste proti vaší vůli, a ne a ne se ho zbavit. V téhle mašině ho ale budete milovat. Keřík s bobulemi totiž funguje jako wild, takže nahrazuje všechny symboly kromě scatterů. Může padnout na prostředních třech válcích a nejlepší je na něm to, že se rozpíná. Vždycky, když padne ve výherní kombinaci, rozroste se přes celý válec, a vaše sklizeň tak může být o dost veselejší!
Pan Zelený: „Konečně tu máme ovocný kousky v jejich přirozeným prostředí. Je vidět, že se jim v prosluněný zahrádce skvěle daří. Jednoduchá hra s příjemnou grafikou a spoustou možností, jak si přijít na pěknou výhru 😊.“ Pan Červený: „Nejsem žádnej expert na zahradničení, ale podle týhle pecky bych řek, že ne každej plevel škodí. Když se rozroste na dvou válcích zároveň, tak je to fakt bomba!“

Mrkněte také na tohle