Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 29. 5. 2021 Recenze

Hrací automat Wild Cookies: Sušenky nám maximálně zdivočely

Přepadla vás chuť na sladké? Tak to jste na správném místě! Výrobce e-gaming všechny válce polil mimořádně lákavou polevou. Vše doprovází kvalitně provedené grafické prvky. Vítejte v ráji cukrovinek, kde se to hemží modře zdobenými donuty, lahodnými bonbóny, voňavým perníkem a obřími kornouty s kopečkovou zmrzlinou.

Sladkosti, kam se podíváš

Při hraní na tomto automatu se budete cítit, jak kdybyste zavítali do perníkové chaloupky. Nejlukrativnější výhry jsou za bonbony společně s kornoutovou zmrzlinou.  Gigantické symboly velikostí 2x2 klasických symbolů vás donutí doslova hltat obrazovku a jen těžko se ubráníte pocitu nedát si něco sladkého na zub.

Párty koš jako bonus

Při výhře se všechny výherní symboly ještě více zalejí barevnou nebo čokoládovou polevou až po samotný okraj.  Krásně zabalený dárkový koš je bonusem, který vás dostane k free spinům zdarma. Nasbírejte 3 až 5 těchto červených košíků a máte v kapse 10 až 30 roztočení zdarma. Dokonce v bonusovce lze vytočit další free spiny zdarma navíc, takže výher se dá ulovit pořádné množství.
Pan Zelený: "Z těch sladkostí všude kolem se mi pěkně sbíhají sliny. Už se těším na léto až si nandám kopec zmrzliny. Tahle hra mě k tomu krásně navnadila." Pan Červený: "Wildy mi to všechno hezky znásobí, tolik perníku jsem viděl naposled na Vánoce. U těch cupcaků jsem vždycky hrozně napjatej jakou pecku mi nadělej."

Mrkněte také na tohle