Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 25. 4. 2023 Recenze

Respin City - Sticky Joe: Bývalý policista okamžitě zasahuje!

Tentokrát vám představíme prozatím posledního hrdinu série Respin City. Je jím bývalý policajt Sticky Joe, který svou kariéru pověsil na hřebík. Individualista s vlastním myšlením není v práci vítán a šéfovi se zprotivil natolik až dostal padáka. Zažijte na vlastní kůži jeho poslední akci, dopadněte na válcích mazané gangstery a odneste si big win nebo bonusový statisícový Royal jackpot!

Sladká tanečnice dává nejvíce

Mezi mrakodrapy se prostírá 5 válců s 5 výherními liniemi. Karetní symboly žaludů s listy nadělí menší výhry, za to za kule a srdce už si vytočíte středně vysokou nadílku. Chyťte tajemného mafiána v klobouku společně s jeho kníratým kumpánem, který nosí červené brýle a herní automat vám vysype v 5 kusech mafiánů parádní 20 nebo 32násobek sázky. Největší luxusní výhry vám může poskytnout svůdná plavovlasá tanečnice, za kterou v 5 stejných symbolech slíznete dokonce 100násobek sázky!

Drsňák Joe spouští bonusové respiny

Kouřící borec Sticky Joe k sobě při výhře přifaří symboly a rozjede respinové točky s uzamčenými symboly. Výher se tak urodí mnohem více než obvykle. Nejzajímavějším bonusem je 3, 4 nebo 5násobek výhry, který dostanete za zaplnění prvních třech, čtyřech nebo rovnou celého plátna stejnými symboly. To je pak pořádná sumička!
Pan Zelený: „Pohodová muzika mě správně naladí na výherní vlnu. Jakmile slyším cinknutí, objeví se Joe v poli a doufám, že mi tam hned vytvoří výherní kombinaci. Občas trochu lelkuje, ale, když je třeba, tak se rychle žene do akce a vyplatí super výhru.“ Pan Červený: „Respiny mám rád už od dob Respin Jokera. Tady padají sice méně častějc, ale výhry jsou o to větší. Zaplnit válce jedním symbolem není problém a už se prachy z násobků plnýho pole jen hrnou. Mafiáni se mi snažej zdrhat, jak můžou, ale já je jednou pochytám a prachy budou moje. Přede mnou se nikdo neschová!“

Mrkněte také na tohle