Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 25. 7. 2023 Recenze

Reel Snails: Odneseš si z kouzelného lesa pohádkové výhry?

Provider Casimi se do toho nebojí šlápnout a jeho hry jsou napěchované speciálními funkcemi a bonusy. Přesvědč se o tom sám v peckovém hracím automatu Reel Snails - vkroč do kouzelného lesa, natrhej pár výherních houbiček a sleduj, kolik free spinů zdarma ti na zádech přinesou štědří šneci. Vynese ti šnečí jízda balík?

Respiny s každou výhrou!

Pětiválec s 25 výherními řadami tě zaujme nejen pěknou grafikou a hudebním doprovodem, ale i netradičními symboly. Místo třešní nebo karetních písmen tu v mechu najdeš houbičky různých barev a hodnot, a o vyšší výhry se postará lesní zvěř jako veverka nebo sova, která ti v pětici vyhouká 20násobek sázky. Úlovky ale můžou být daleko větší, a to díky respinům. Ty se spouští pokaždé, když padne výherní kombo. Symboly se uzamknou na svých pozicích a probíhá dotáčení zdarma bez odečtení sázky, dokud se kombinace rozšiřuje nebo vznikají nové. Kdo by neměl rád respiny jako odměnu za výhru?

Extrémní nálož free spinů

Nesmí chybět ani speciální symboly, které tu potkáš hned dva. Modrozelený šnek funguje jako wild a nahrazuje tak všechny ostatní znaky, kromě fialovočerveného šneka. Ten plní funkci scattera a ve své ulitě ukrývá spoustu otoček zdarma. Cesta k nim vede přes respiny – když kamkoli na plátno padnou aspoň 3 scattery, spustí se dotáčení a jakmile nasbíráš aspoň 5 šneků, máš v kapse 10 zatočení zdarma. Když se ti povede šneky zaplnit celou herní plochu, přijdeš si dokonce na luxusní porci 100 toček zdarma! Bonus se navíc může pěkně protáhnout, protože se kdykoli můžou připlazit další šneci s přídavkem zábavy a výher. Dojdeš si pro maximální výhru 500 000 Kč?
Pan Zelený: „Mezi záplavou ovocných hracích automatů je Reel Snails příjemný zpestření. Díky respinům se člověk ani chvíli nenudí, a navíc si pěkně namastí kapsy.“ Pan Červený: „Zpočátku jsem si říkal, že se těm šnekům moc nechce přilézt, ale když jsem viděl, kolik free spinů zdarma mají schovaných v ulitách, tak jsem jim pomalý tempo ihned odpustil 😊.“

Mrkněte také na tohle