Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 6. 12. 2020 Recenze

Reel Sheriff: Divoká přestřelka v šerifově rajonu

Milovníci westernů zbystřete: Představujeme vám skvělou pecku od českého Synotu, Reel Sheriff. V této hře se ocitnete ve westernovém městečku, kde byl povolán sám šerif, aby lapil obávanou lupičku. Pomozte ruce zákona chytit zločince a uřízněte si podíl z tučné odměny za dopadení banditky!

Výhry jsou vypláceny z obou stran

Tento dvacetiliniový automat o pěti válcích nabízí kromě klasických karetních hodnot 10, J, Q, K, A symboly, které neodmyslitelně patří k tematice divokého západu-zkřížené pistole, balík peněz, šerifova placka… Čím vás ale hra potěší především, je způsob vyplácení výher.

Nikdo nemá rád ten pocit, když po prvních dvou válcích víte, že se žádné symboly nesrovnají do výherní řady.  Na tomto automatu vám podobné zklamání nehrozí. Vyhrát totiž můžete z obou stran, nejen zleva doprava, ale i obráceně. Sázky jsou ve hře v rozmezí 2 až 800 Kč a vytočit můžete až 500 000 Kč.

Nekonečný respin

Reel Sheriff sice nenabízí klasické bonusové točky, tento nedostatek ale skvěle kompenzuje promakaným respinem. V hlavní roli jsou symboly wild, které jsou ve hře ve dvou podobách – šerif a banditka. První z jmenovaných se objevuje jen na prvním válci a banditka se objevuje jen na posledním válci. Jakmile vám jeden z wildů padne, máte se na co těšit. Začíná totiž respin, ve kterém wild pochoduje po válcích. Šerif jde doprava a banditka doleva. Skvělé je, že během respinu můžou na první nebo na poslední válec přijít další wildy, takže tenhle bonus se může pěkně protáhnout.

Navíc když šerif lapí banditku (setkají se na stejném řádku), dojde k vyplacení odměny za dopadení, což může být až 50násobek vaší sázky.

Obrázek - Nekonečný respin
Pan Zelený: „Tenhle automat se Synotu moc povedl. Má příběh, což je vždycky fajn zpestření. Výhry vyplácený z obou stran taky nejsou vůbec k zahození.“ Pan Červený: „Ve hře mám nejradši šerifa. Normálně bych byl spíš na straně padouchů, když ale šerif dopadne banditku, odměna připadne do klína mě. Kdo by to nebral?“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle