Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 20. 2. 2023 Recenze

Red Evil: Návštěva pekla nemusí být horror

Máš pro strach uděláno? Tak dobij kredit, zaklepej na pekelné brány nového českého slotu od Apolla, a vytoč parádní balík. Pod kotlem už to pěkně praská, vyvaříš jeden z nabitých Apollo jackpotů?

Brány pekla otevřené dokořán

Jednoduchý pětiválec s pěti výherními liniemi nabízí dost výher pro každého správného nebojsu. Ďáblovy vidlice, rohatá lebka, vroucí kotel a pekelníkův pes ti sice přihrají spíš menší výhry, ale za symbol rohatého bafometa na zlaté hvězdě a rudé hlavy čerta v pěti symbolech zkasíruješ 25násobek sázky. Vyzvi na partičku mariáše tajemného karetního mistra a seber z jeho hořící ruky peníze, které tak drze dává na odiv. Tyhle dva symboly jsou nejcennější ve hře, vyplácejí 10násobek už ve dvou kouscích, v pěti za ně shrábneš dokonce 100násobek. Samozřejmě nemůže chybět wild, který ti ke všem výhrám ochotně dopomůže. A protože jsme v pekle, není jím nikdo jiný než sám satan zahalený v plášti.

Pekelně napínavá bonusovka

Tvoje odvaha se pozná hlavně ve chvíli, kdy ti na prostředních třech válcích padnou 3 truhly s nápisem bonus. Ty tě zavedou z obyčejného předsálí do samotného pekla, kde na tebe čekají čerti s dalšími truhlami. Na první zastávce si vybereš jednu ze čtyř beden, kde se ukrývá peněžní výhra. Pak přejdeš na druhou štaci, kde si ze třech truhlic vybereš násobitel výhry z první truhly, a v posledním kole už na tebe čeká sám pekelník se dvěma poklady. Jeden je prázdný a v druhém je extra výhra. Budeš mít z pekla štěstí a sebereš vládci pekel i jeho poslední poklad?
Pan Zelený: „Tuhle čertovinu doporučuju hrát se zvukem, pekelníci hrající v pozadí na harmoniku ti dodají potřebnou kuráž na týhle pekelný exkurzi.“ Pan Červený: „Kartičkáře jsem v mariáši během chvilky o všechno obral, a pak jsem neohroženě naskočil rovnou do bonusovky. Na ní je super hlavně to, že mám garantovaný tři výběry a neskončí to u prvního čerta. Když si mám v poslední úrovni vybrat jednu z pekelníkových truhel, tak by se ve mně krve nedořezal!

Mrkněte také na tohle