Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 28. 2. 2022 Recenze

Rage of the Seas: Napněte plachty a vzhůru za kořistí!

Snad každý hráč má v sobě kousek piráta. Vyhlížení velkých výher je jako brázdit divoké moře a číhat na lup. V žádných vodách ale na vás nečeká tolik příležitostí, jak ukořistit pořádný poklad, jako v pirátské novince od Netentu.

Kolik tras vede k pokladu?

Jeden z nejakčnějších pětiválců nabízí v základní podobě 1024 výplatních linií. K výhře stačí najít aspoň 3 stejné symboly na po sobě jdoucích válcích zleva (criss cross). Vše, co byste čekali na pirátské lodi, najdete i v této hře – láhve rumu, sudy se střelným prachem, kotvy, kormidlo… A samozřejmě posádku v čele s vousatým kapitánem, který jako nejvyšší symbol vyplácí v pěti 2,5násobek sázky. Postrachem všech námořních lupičů je bájný Kraken. Tady ho ale uvidíte rádi, protože funguje jako wild a dopomůže tak k výhrám. Vyhlížejte také bedny s nápisem BOOST. Ty se objevují na prostředních třech válcích a v každé se ukrývají 4 spiny, během kterých se spustí jedna ze speciálních funkcí a navýší se počet výherních linií až na 5488.
 

Proplujte do zátoky plné free spinů

Rozdíl mezi feature spiny a free spiny je ten, že ve feature spinech se vám odečítá sázka jako v klasické točce. Arzenál vychytávek je ale v obou typech spinů stejný – Spreading wild překryje až 2 další symboly kolem sebe a Stacked wild může zabrat až 4 pozice na válci, při funkcích Major a Minor reel upgrade se zase z herní plochy vytratí symboly nízkých výher. Nechybí ani násobitel x2, protože správný pirát chce zkrátka pořád víc a víc. K free spinům se můžete dopracovat dvěma způsoby: Když padne kdekoli 3, 4 nebo 5 scatterů (lebky), čeká na vás 5, 8 nebo 12 free spinů. Bonusovku ale můžete spustit i během feature spinů, když se díky boost symbolům odemkne všech 5488 linií. Během bonusu lze získávat další volné otočky za boost bedny, nejlepší je ale na free spinech to, že jste vybaveni hned třemi speciálními funkcemi naráz!
 
Pan Zelený: „Pirátský popěvky, který následujou po výhře, jsou pořádně chytlavý. Slot má i promakanou grafiku a díky speciálním funkcím se tu člověk fakt nenudí. Super je i to, že je několik možností, jak se dostat do bonusu. Pan Červený: „Garance třech speciálních funkcí během bonusu je top. Líbí se mi, že free spiny jsou vlastně pokaždý jiný, podle toho, jaká se sejde kombinace vychytávek. Palec nahoru dávám i navyšování výherních lajn během feature a free spinů.“

Mrkněte také na tohle