Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 14. 12. 2020 Recenze

Apollo automaty: Slot Birds & Slot Birds 81

Hrací automaty z dílny českého výrobce Apolla jsou mezi hráči velmi oblíbené. Není to tak dlouho, co jste si mohli v kamenných hernách a kasinech zahrát pokračování populárního českého online slotu Slot Birds, tedy online hru Slot Birds 81. Nyní si výherní automat Slot Birds 81 můžete vyzkoušet i u nás v online casinu Sazka Hry v demu zdarma nebo v režimu za peníze. Mezi první a druhou verzí jsou určité rozdíly, které si zde podrobně popíšeme.

Criss cross na 4 válcích

Jedna z hlavních předností tohoto výherního automatu, který patří mezi automaty 81 zůstala zachovaná. Když ve hře nejsou pevně dané výherní linie a stačí, aby spolu symboly sousedily, to má každý hráč rád. Rozdíl, kterého si všimnete po spuštění online automatu, je v počtu válců, Slot Birds 81 oproti předchozí verzi nabízí místo pěti válců válce čtyři.

Odlišnosti lze najít i v tom, kolik a za jaké symboly vyhrajete. Tak třeba za plnou lajnu nejcennějšího modrého opeřence jste v jedničce získali 50násobek sázky. V pokračování je to 160násobek. V pětiválcové podobě hry jste zase mohli urvat větší sumičku za symboly mystery. O bonusové free spiny zdarma a se stará stejně jako v jedničce pěkně vykrmený zlatý páv, v prvním dílu mohl nadělit až 30 zatočení zdarma, v tom druhém dílu maximálně 20 toček zdarma.

Obrázek - Criss cross na 4 válcích

Násobitel v novém kabátě

Když ptáci vybuchnou a shora popadají nové symboly, které mohou tvořit další výhry s narůstajícím násobitelem – to je velmi oblíbená bonusový funkce automatu Slot Birds. Ve Slot Birds 81 tento násobitel chybí, je ale skvěle nahrazen tím, že došlo k vytunění symbolu WILD. Ten totiž výhry zdvojnásobuje a když wildy objevíte na více válcích, může se konečný násobitel výhry vyšplhat až na x8! To oceníte hlavně když dojde k rozletu ptáčat z hnízda – tato super funkce, kdy wild může zachránit nevýherní točku tím, že se rozmístí a zakryje běžné symboly, totiž v online slotu naštěstí zůstala.
Obrázek - Násobitel v novém kabátě
Pan Zelený: „Tahle klasika od Apolla musí snad pobavit každýho, kdo jí zkusí. Je fajn, že ve verzi 81 vývojáři ponechali to, co mám na původní verzi nejradši – super animace a free spiny zdarma po výherní točce.“ Pan Červený: „Populární hrací Apollo automat Slot Birds 81 mě fakt odrovnal! Funkce rozlet wildů nabrala s přidaným násobitelem úplně jiný rozměry.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle