Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 2. 11. 2020 Bonusy

Podzimní sklizeň

Podzim je období sklizně ovoce. A které ovoce je nejsladší? Přeci to, které se urodí na válcích hracích automatů v online casinu Sazka Hry. 🍎🍏🍐 A kromě sladkých plodů se u nás v listopadu sklízí i skvělé bonusy! Přidáte se? 

Až 25 300 korun pro nováčky

Získat peníze do hry snad nikdy nebylo snazší. Každý nově registrovaný hráč dostane odměnu ve výši 100 korun za první vklad. Po dokončení úplné registrace vám přistane na herní účet dalších 200 korun a další vklad odměníme bonusem, který může dosáhnout výše až 5 tisíc! 💰🤑

A pokud už registraci máte, nezoufejte. Sazka Hry jsou nejštědřejším online casinem u nás! Ve středu se o tom přesvědčíte v další tematické akci, která ukrývá sklizeň šťavnatého bonusu. 🍎 A že je čekání do středy dlouhé? Zkraťte si ho v úterý pravidelným bonusem Hra týdne. 

Obrázek - Až 25 300 korun pro nováčky

Bonusová nabídka každý den

Kromě štědrého vstupního casino bonusu, který obsahuje také 100 free spins zdarma, pak na všechny hráče čeká každý týden hned několik výhodných protáčecích bonusů . Od úterý do čtvrtka máme Hru týdne, v pátek Happy Friday bonus a vždycky běží nějaká tematická akce.🤩 

Do 22. listopadu na vás čeká akce Čas sklízet výhry. Bonus platí pro online vklady od 200 korun a aktivovat si ho můžete hned dvakrát. Šťavnatý bonus v možné výši 2x 1000 korun navíc můžete protáčet na všech hrách v naší nabídce. 

Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle