Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 5. 12. 2023 Recenze

Plunderin Pirates: Pirátský poklad čeká na každého

Každý se určitě někdy zasnil a zatoužil po pravém dobrodružství spojené s hledáním pirátského pokladu jen podle křížku na mapě. Patříš mezi ně i ty? 

Mapu sice nemáme, ale na honbu za pokladem se můžeš vydat spolu s ověřeným a oblíbeným zahraničním providerem iSoftBet ve zbrusu novém hracím online automatu s příhodným názvem Plunderin Pirates.

Vypluj s námi na širé moře v dalekém Karibiku a objevuj svět pirátů a jejich tajemných pokladů. Setkáme se na palubě. Tak Ahoy, suchozemské krysy!

Bomby jedou bomby

Výherní online automat Plunderin Pirates ti kromě skvělého zpracování a neméně dobrého hudebního doprovodu nabídne pět válců s celkově 20 výherními řádky. Klasické karetní symboly J, Q, K, A ti přinesou výhry, které tě asi úplně nevytrhnou, protože v pětici si odneseš maximálně čtyřnásobek tvého vkladu.

Na palubě se také potloukají papoušek a opička, kteří už nadělují přeci jen hezčí výhry. Za pět opic můžeš do truhlice hodit pěkný 7,5násobek sázky. Pirát s pirátkou už nosí poměrně pěkné poklady. Pirátka v pěti 15násobek a pirát dokonce 25x znásobí tvou sázku.

Na vše samozřejmě dohlíží kapitán, který stojí vlevo vedle hrací plochy. Čas od času se rozhodne do herního pole naházet bomby, které se promění na jednu ze tří speciálních funkcí. Dostat můžeš 3-7 wildů, případně ti označené symboly změní na symboly vysokých výher anebo přidá 1-3 zlaté mince, o kterých si povíme v následujících řádcích.

Hon za pokladem

Jak už jsme zmiňovali, tak na hrací ploše se objevují také zlaté mince, které nesou náhodnou hodnotu. Pokud se ti na válcích objeví minimálně pět zlatých mincí, spustí se ti bonusová hra „Plounderin respins“. Zlaté mince se zamknou na své pozici a spustí se ti tři volná zatočení zdarma. Každá nová zlatá mince, která se na herním poli objeví se také zamkne a resetuje počet free spinů zdarma.

Během bonusové hry ale můžeš potkat i speciální mince, které také restují počet respinů a navíc mají i speciální funkci. Stříbrné mince sbírají hodnoty všech zlatých mincí a poté zůstanou uzamčené na válcích.

Modrá mince ti zpřístupní dodatečná řádek a dá ti možnost sbírat další výhry. Zelená mince ti zvýší násobitel u všech mincí v prostoru 3x3 a poté zmizí. Fialová mince má hodnotu všech uzamčených mincí v hracím poli. Tahle bonusovka je prostě našlapaná big winy. 
Pan Zelený: „Tyhle tematické výherní automaty s perfektním hudebním doprovodem jsou moje srdcovky. Casino hra je nabitá funkcemi, a to je to co mě baví.“ Pan Červený: „Jako malý balíček karet jsem si na piráty hrál moc rád. Od té doby mi zůstala hlavně ta touha po pokladech. A jak se tu zablyští zlaté mince, vím že ho mám na dosah.“

Mrkněte také na tohle