Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 17. 1. 2022 Recenze

Pixi Fall: Pochytej vesmírné příšery a shrábni odměnu!

Tradiční český výrobce automatů e-gaming si pro vás v téhle pecce připravil netradiční zábavu. Se symboly, které jsou jako vystřižené z arkádovek můžete zavzpomínat na první videohry a se spoustou bonusů a vychytávek si přijde na své každý, kdo rád hraje a vyhrává.

2 wildy a násobitel až x11!

Tahle pětiválcová dvacetiliniová mašina vás chytne a nepustí. Kromě originálně graficky zpracovaných symbolů má totiž navíc skvělou mechaniku, která spočívá v tom, že po každé úspěšné točce se výherní symboly teleportují mimo válce a jsou nahrazeny novými symboly, které mohou vytvořit další výhru. A to není všechno. Každá nová výhra v rámci jednoho spinu se postupně násobí až do x11! Ne vždycky je ale štěstěna na vaší straně a může se stát, že hned druhá kaskáda bude nevýherní. Od toho je tu Extra Wild, který může náhodně nahradit některý ze symbolů a smělá jízda za pořádným big winem může pokračovat. Nechybí ani klasický wild, se dvěma wildy v základní hře jsou tak vaše šance na chycení výhry opravu slibné. A které symboly vás potěší nejvíc? Tradičně cenné symboly melounů a hroznů zde hrají spíš druhé housle, ale když narazíte na některou z vesmírných příšerek, máte vystaráno. Ty žluté a zelené vyplácejí v pěti kusech 15násobek sázky, což se sice nemusí zdát jako mega výhra, ale s násobitelem je to už o dost veselejší.

Mystery výhry i free spiny

Ano čtete správně, přestože už základní hra je dost zajímavá, můžete se tu těšit hned na dvě bonusovky. Najděte kdekoli na válcích 3 a více hvězd a vyklikejte si náhodnou odměnu ve výši minimální a maximální výhry za danou sázku. Odměna se může skrývat pod každou hvězdou a bonusovka končí až ve chvíli, kdy posbíráte všechny výhry nebo když odkryjete hvězdu, která žádný poklad neskrývá. Když na plátně narazíte alespoň na 3 symboly zelené koule, dostanete 10 free spinů a v těch začíná ta pravá zábava. Vždycky, když na jeden řádek padnou stejné příšery, prostor mezi nimi se vyplní stejným symbolem. I zdánlivě nevýherní točka se tak rázem může proměnit na spin snů. Samozřejmě funkce kaskádových výher s násobitelem nechybí ani ve free spinech, takže šance na luxusní úlovky je během tohohle bonusu opravdu slušná.
 
Pan Zelený: „Bomba hra, mystery hvězdy mi připomínaj mince ze Super Maria, takže kromě výher mi přináší i skvělý vzpomínky na nekonečný hodiny u gameboye.“ Pan Červený: „Miluju to překvápko, když ve free spinech přijde nevýherní točka, ale pak si všimnu, že na prvním a posledním válci je na stejným řádku příšera a hned je z toho plná lajna. Když se k tomu ještě přidá nějakej vyšší násobitel, tak je to fakt raketa.“

Mrkněte také na tohle