Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 27. 8. 2023 Recenze

Pixel Reels: Poskládej z pixelů epické výhry!

Chceš si užít trochu nostalgie a zároveň si u toho pěkně napakovat kapsy? Výherní automat Pixel Reels od Synotu ti dopřeje obojí. Skvělá retro grafika ti dá zavzpomínat na staré dobré časy a speciální bonusy se postarají o bombastický herní zážitek. Navíc jsi s každou otočkou ve hře o nabité Synot jackpoty!

Invaze na pořádné big winy

Vesmírně laděnou bitvu rozehraješ na pěti válcích se 30 výherními liniemi. Menší výhry budeš sbírat za symboly různě barevných mimozemšťanů, rozpixelované ovoce lítající galaxií ti přihraje o něco víc, a největší výhry shrábneš za zářivé diamanty, které ti v pěti nadělí 40násobek sázky. Dej si dobrý pozor na prostřední tři válce – může na nich padnout speciální symbol vesmírné bitevní lodi, která spustí bonusovou invazi. Během tohoto bonusu létají proti kosmické lodi symboly, za jejichž postřílení sesbíráš okamžité odměny.

Bonusová expanze

Invaze s jedním nebo dvěma vesmírnými plavidly je super, ale když padnou všechny tři, tak je to teprve bomba. Při střílení marťanů totiž narazíš i na free spiny zdarma, násobitel výher nebo na mince, díky kterým budeš mít v následujících točkách zdarma v každém spinu garantovanou výhru. Během zatočení zdarma pak navíc můžeš narazit i na modrou raketu, která funguje jako wild a navíc expanduje na celý svůj válec a svoje znásobené výhry si tak vychutnáš ještě víc. Hlavně díky bonusové hře si v téhle vesmírné pecce můžeš vytočit až 2500násobek sázky!
Pan Zelený: „Jako fandu arkádovek z 90. let mě tahle mašina naprosto nadchla. Na svý si tu ale přijdou i milovníci ovocné klasiky a hlavně všichni, co se rádi baví a vyhrávají 😊.“ Pan Červený: „Grafika je super, ale cenim hlavně nevšední mechaniku. Miluju to napětí, když čekám, jakej násobitel mi vystřílí lodě do free spinů. S vysokým multiplikátorem stačí třeba i jedna povedená točka, a je to jackpot!“

Mrkněte také na tohle