Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 29. 9. 2023 Recenze

Parthenon: Quest for Immortality: Vystoupej na vrchol Olympu pro božské výhry

Švédské herní studio Netent patří už dlouhá léta s výherními automaty mezi jedničky na trhu, a to hlavně díky svým tematickým online slotům s chytlavou mechanikou.

Přesvědč se o tom sám v novém peckovém hracím automatu s názvem Parthenon: Quest for Immortality z prostředí antického Řecka a odhal, jaká bohatství ukrývá palác bohů na vrcholu Olympu.

Připrav se na lavinu výher

Už při prvním nahlédnutí do akropole tě zaujme netradiční rozložení válců. Ty tvoří herní plochu o 4x5x5x5x5x4 polích a při „criss cross“ mechanice vyplácení výher nabízí neuvěřitelných deset tisíc výherních linií.

K výhře ti tak stačí najít aspoň tři stejné symboly kdekoli na po sobě jdoucích válcích zleva. Výjimkou je nejvyšší znak – zlatá busta Medusy ti přihraje drobnou výhru už ve dvou, za šestici těchto symbolů pak zkasíruješ 40násobek sázky. Vhod ti ale přijde jakákoli výhra.

Pokaždé, když vyhraješ, výherní symboly popraskají a jsou shora nahrazeny novými bez odečtení sázky. Navíc pokud jsou součástí výherního komba i symboly, které se nachází na horním podsvíceném řádku, nahradí jejich místa wildy. Díky této kombinaci funkcí se jeden spin může pořádně protáhnout a tvoje odměny krásně nabobtnat. 

Mnohonásobná radost z bonusových free spinů

Největším lákadlem tohohle nevšedního hracího automatu je určitě bonusovka. Do té vstoupíš ve chvíli, kdy na plátno napadají 3 nebo více symbolů „Free spins“ a dostaneš 8 otoček zdarma s pořádnou dávkou napětí k tomu.

Jakmile během free spinů zdarma padne na válce symbol wild, zvýší se násobitel zatočení zdarma o 1x. Vychutnat si tak můžeš výhry vynásobené až x20!

Propracovat se k takto vysokému multiplieru ti pomůžou i extra scattery – pokaždé, když během volných otoček nasbíráš 3 tyto symboly, dostaneš gratis další dvě točky zdarma. Povede se ti trefit božskou výhru?
Pan Zelený: „Nejvíc mě na tomhle online slotu oslovilo celkový grafický zpracování, Netent je v produkci nevšedních tematických her prostě špička. Deset tisíc šancí na výhru taky není vůbec k zahození 😊.“ Pan Červený: „Já jsem nadšenej hlavně z free spinů zdarma. Jak roste násobitel, tak roste i napětí, jestli se ke konci povede trefit pořádná raketa. Když mám nasbíráno přes x5, stačí pak jedinej vydařenej spin a epická výhra je na světě.“

Mrkněte také na tohle