Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 20. 10. 2023 Recenze

Oldskool Spin 81: Roztoč to jak za starých dobrých časů!

Někteří z nás se v nich narodili, někdo si je užil na plno. Připomeň si vzrušující devadesátky v českém online casinu Sazka Hry v retro laděném hracím automatu Oldskool Spin 81 od výrobce Apollo, a odsypej si u toho do své kapsy i něco z měšců Apollo jackpotu. Navíc exkluzivní platinový jackpot v kasinu vždy startuje na úžasných 350 tisících!

Vyhrávej křížem krážem

Automaty 81 patří v hernách mezi tradiční českou klasiku. Když už vzpomínat na retro, tak ve velkým stylu. Zaposlouchej se do chytlavé melodie a rázem se ocitneš na diskotéce, kde za plentou bliká hrací automat se čtyřmi válci a kreslenými symboly. Éra, do které se přeneseš, byla v lecčems jednodušší a stejně tak jednoduché je i vyhrát na tomhle výherním automatu. Stačí trefit aspoň tři stejné symboly na třech po sobě jdoucích válcích, a můžeš začít počítat zisky. A o jakých sumách se bavíme? Za ovocné symboly shrábneš spíš menší výhry od 2 do 4násobku sázky – trochu netradičně mezi nízké symboly patří i hrozny s melouny. Největších odměn se dočkáš za BARy, zvonky a klasicky nejvyšší sedmičky, za které zkasíruješ ve čtyřech kusech krásný 160násobek sázky.

Bonus?

Kdo někdy roztočil válce nějaké té „osmdesát jedničky“, tak moc dobře ví, že k pocitu napětí a pořádným výhrám v těchto hrách žádné free spiny nejsou potřeba. Bohatě stačí wild, který umí být lepší než leckterá bonusová hra. Žolík tu má totiž obrovskou výhodu v tom, že kromě doplňování výherních kombinací také každou výhru zdvojnásobí. Tajemstvím úspěchu je chytit víc wildů v jednom kombu – wildy se totiž násobí i mezi sebou, čímž dosáhneš úlovku vynásobeného x4 za kombinaci se dvěma žolíky, nebo x8 se třemi. A to pak sypou i obyčejné třešně!
Pan Zelený: „Sice si dost potrpím na různé tematické mašiny, ale když ovoce, tak osmdesát jedničku. Díky wildům tu kolikrát padaj neskutečný násobky a na Oldskool Spin se navíc dobře kouká a potěší i moje ucho 😊.“ Pan Červený: „Sloty 81 zkrátka miluju. Stačí tu pár pěkných spinů a už si žádám o výběr. Absence bonusových free spinů zdarma je tu vlastně výhoda, protože mě neláká na ně čekat a můžu odejít se slušným profitem.“

Mrkněte také na tohle