Vážení zákazníci, momentálně evidujeme technické potíže s webem.

 

Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 8. 9. 2023 Recenze

Odin’s Gamble: Bonusová jízda Asgardem

Výherní automaty od švédského Thunderkicku jsou pověstné skvělou grafikou, mnohdy netradiční mechanikou a hlavně tím, že z nich můžeš i za malou sázku vybouchat krásné výhry. Jinak tomu není ani v online automatu Odin’s Gamble. Vyzkoušej tuhle severskou pecku a odnes si z Odinovy říše kromě nevšedního herního zážitku i pořádné big winy!

Prozkoumej 466 cest k obřím výhrám

Graficky luxusně zpracované symboly obklopené drsnou severskou krajinou a skvělý hudební podkres ti okamžitě navodí tu správnou atmosféru k roztočení tohohle šestiválce, který si v Česku zahraješ jenom v našem online casinu Sazka Hry. K výhře potřebuješ trefit aspoň 3 symboly na jedné z 466 kombinací pozic. Nejde o klasickou criss cross mechaniku, ale výhru i tak poznáš jednoduše – symboly spolu musí vodorovně nebo diagonálně sousedit (být na sebe napojené). 

Odin je jako hlavní bůh severské mytologie i nejvyšším symbolem ve hře a v šestici ti nadělí rovný 10násobek sázky. Vhod ti přijde i runový symbol studny moudrosti, který funguje jako wild a kromě toho, že ti dopomůže vytvořit výherní kombinace, výhry také násobí x2. Navíc se wildy násobí i mezi sebou, a pořádnou výhru tak můžeš trefit v jakémkoli spinu už v základní hře.

Vyhraj víc než 19 000násobek sázky!

Jak už bylo nastíněno zezačátku, Odin’s Gamble patří mezi online sloty s neuvěřitelným potenciálem – maximální výhru 500 000 Kč si tu můžeš vytočit za pouhých 25 kaček. Hlavním motorem pro generování těchto obřích výher jsou především bonusy. Už v hlavní hře se setkáš s náhodnou funkcí Sticky Win. Během ní se výherní kombinaci zafixuje na své pozici a zbylé symboly se zdarma roztáčejí dál a dál, dokud se kombo rozšiřuje.

Největším lákadlem je ale bonusová hra s free spiny zdarma. Ta se spustí, jakmile kdekoli na válcích padnou 3 scattery v podobě zlatých masek. V 10 volných točkách dostaneš navíc wilda přes celý válec, který náhodně putuje po celém plátně a násobí výhry x2. Navíc se mohou objevit i další wild symboly a speciální nabité wildy, které navýší násobitel putujícího žolíka po celou dobu bonusu. Kromě toho se ve free spinech každá výhra zafixuje jako během funkce Sticky Win, čímž získáš respiny bez odečítání volných toček. Vyšplhá se tvoje výhra do nebeských výšin?
Pan Zelený: „Na hru se dobře dívá, promakaný animace a chytlavý hudební doprovod je tradičně u Thunderkick mašin na TOP úrovni. Super odlehčení od ovocný klasiky 😊.“ Pan Červený: „Potenciál ve free spinech zdarma je obrovskej, takže se fakt vyplatí si na ně počkat. Když v nich chytím respin s wildem přes celej válec, tak sem napnutej jak kšandy!“

Mrkněte také na tohle