Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 18. 11. 2020 Recenze

Occultum 81: Alchymistická laboratoř plná překvapení

Představujeme vám další hru od oblíbeného Apolla, které jé známé především díky svým automatům nabouchaným šťavnatým ovocem. V této hře ale žádné ovoce nenajdete, nakouknete totiž do dílny mistra alchymisty.

81 výherních řad

Jedna z předností tohoto stroje je fakt, že nemusíte hlídat výplatní linie. Stačí, když budou na plátně 4 stejné symboly, na každém válci alespoň 1 a vyhráváte. Jak už bylo řečeno, košík na sběr ovoce nebudete potřebovat.

Výhry zde zajišťují lektvary, křišťálové koule nebo umrlčí lebky. Samozřejmě nechybí symboly wild, které hra nabízí ve dvou variantách, červený žolík nahradí jakýkoli symbol a modrý navíc násobí výhry x2.

Automat je nabitý kouzly

Mějte oči na stopkách, během hry se totiž může u libovolného symbolu objevit svitek pergamenu, který umí vyvolat parádní kouzla. Alchymista může zamávat hůlkou a promíchat symboly tak, aby vytvořily co možná nejlepší výherní kombinaci, nebo svolá bouři, při které na plátno naprší extra žolíci.

Hlavní lákadlo svitků ale spočívá v tom, že umí spustit „kolo štěstí“, ve kterém hrajete o parádní okamžité výhry.

Objevte svět plný magie a nezapomeňte, že i v této hře hrajete o další prémii v podobě jackpotů.

Obrázek - Automat je nabitý kouzly
Pan Zelený: „Tahle mašina se Apollu fakt povedla. Rychlý bonusy ve formě svitků jsou prostě boží!“ Pan Červený: „Nejlepší je to napětí, když roztočim kolem štěstí a čekám, jakou nadělí raketu.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle