Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 10. 4. 2022 Recenze

Nice Price: Ovocný automat s bonusovými liniemi!

Představujeme vám další mašinu od výrobce e-gaming s názvem Nice Price. Vítejte na barevné přehlídce klasického ovoce, kterou lemuje světelný řetěz s neonovými nápisy, které vám navodí atmosféru živého kasina.

Ovoce a cenné sedmy

Speciální čtyřválec v sobě ukrývá oblíbených 81 výherních linií. K získání výhry vám stačí trefit na barevné mřížce 3 stejné symboly. Najdeme tu symboly nižších výher jako jsou bary, třešně, citrony, pomeranče a švestky. Vyšší výhry lze trefit za symboly modrých hroznů. Nejšťavnatější výhry ulovíte za 4 kusy melounů nebo sedmiček, kde si můžete odnést krásný 300násobek nebo dokonce 800násobek sázky!

Červený wild a bonusový zlatý rám

Wild vypadá jako by vypadl z nějakého komiksu a poznáte ho tak, že zahrnuje červené písmeno „W“ v bílé bublině. Dvojité W umí s výhrami pěkně zatočit. Stačí, aby výherní kombinace obsahovala jedno, dvě nebo tři dvojitá W a výhra se znásobí x2, x4 nebo dokonce x8! Při každé točce si určitě všimnete, že na 4 válcích jsou náhodně rozmístěny kolem určitých symbolů zlaté rámy. Posbírejte v těchto zlatých rámech 3 nebo 4 stejné symboly, vytvořte z nich bonusovou linii, která vyplácí i zprava doleva a výhru máte v kapse!

Pan Zelený: „Připadám si jak v barevným komiksu. Ovoce tu je stylový se zlatými bonusovými rámy kolem symbolů je to hned mnohem zajímavější.“ Pan Červený: „Ovoce je zlatou klasikou. Wild mi hezky násobí výhry a padá celkem často, takže se o výhru nemusím strachovat.“

Mrkněte také na tohle