Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 7. 1. 2022 Recenze

Neptune‘s Fortune Megaways: Vylov poklady z hlubin oceánu!

Další ohromně zábavná pecka od iSoftbetu je tady. Tentokrát se vydáte do hlubokých vod, kde budete pátrat po bájném pokladu Neptuna, boha všech moří a oceánů. Na cestě za pořádným balíkem na vás čekají dvě bonusovky, máte se tedy rozhodně na co těšit.

Kaskádové výhry a wild s násobitelem

Neptune’s Fortune nabízí 6 válců, každý se 3 až 6 symboly, přičemž počet symbolů na válcích se každou točku mění. Zkušení hráči už tuší, že se jedná o oblíbenou Megaways mechaniku. Počet výherních linií se v této hře může vyšplhat až na úctyhodných 46656 a k výhře stačí trefit 3 stejné symboly na sousedních válcích zleva. Nejcennějším symbolem je samozřejmě římský bůh moří Neptun, který v šesti kusech vyplácí 8násobek sázky. S wildem, kterého reprezentuje perlorodka, lze ale shrábnout obrovské výhry i za obyčejné karetní symboly (10, J, Q, K a A). Wild má totiž funkci navíc. Kdykoli může otevřít jednu z truhel, které se nacházejí nad válci, čímž získáte násobitel výhry x2 až x5. Po každé točce následuje kaskádový efekt, kdy výherní symboly zmizí a objeví se nové symboly. Takhle můžete v rámci jednoho spinu lovit jednu výhru za druhou.

Kupa free spinů a Neptunova truhla

Jak jsme už nastínili, ve hře se můžete těšit na dvě parádní bonusovky. První se spustí, když wild otevře prostřední fialovou truhlu. V pokladnici je 12 perel, pod kterými se skrývají jackpoty v hodnotách 20, 50, 200 a 1000násobku sázky. Jakmile odkryjete tři stejné, výhra je vaše. Free spiny získáte, když na válce napadá 4 až 6 trojzubců. Za to budete odměněni 10 až 15 volnými točkami, během kterých z válců zmizí karetní symboly a zůstanou jen znaky vyšších výher. Čím míň symbolů, tím větší šance na to, že se seřadí do výherních kombinací. K tomu připočtěte wildy, které mohou výhry ještě znásobit, a na světě je potenciál k získání pohádkového jmění. Za maximální sázku 50 Kč můžete v hlubinách vylovit bezmála půl milionu!
Pan Zelený: „Neptune’s Fortune mě fakt baví, hra je zábavná, ale není zbytečně složitá. Nejradši mám když se povede otevřít truhly s násobitelem, který platí i pro následující kaskády.“ Pan Červený: „Mě zas nejvíc bavěj bonusovky, lov perel dokáže vždycky potěšit a ve free spinech je zase obří potenciál. Skvělý je i to, že Neptunova truhla se může otevřít i během volných toček.“

Mrkněte také na tohle