Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 3. 11. 2023 Recenze

Nebula Stars: Vesmírné výhry

Dřímá v tobě fanoušek vědecko-fantastických příběhů a aktuální nabídka hracích automatů neuspokojí tvé choutky? Společně s českým dodavatelem výherních automatů Casimi pro tebe máme tip. Casino hra Nebula Stars tě vezme na průzkum vesmírných sfér a intergalaktických světů plných a tajemství a bohatství. Ideální online slot pro všechny hráče, kteří touží po dobrodružství a možnosti získat záhadné bohatství z jiných galaxií. 

Vesmír odkrývá svá tajemství

Kromě futuristických vizuálů a inovativních zvukových efektů tě čeká pět válců s celkem 10 výherními řádky. Hrací automat obsahuje celkem 9 symbolů vesmírných run a výhry vyplácí již za tři shodné symboly ve výherní linii. Velkou výhodou je, že výhry se ti budou počítat zleva i zprava. Nižší výhry ti přinesou runy v modrých odstínech, které v pětici nadělují dva a půl násobek tvého vkladu. Zelená, červená a růžová pak vyplácí střední výhry. Pět shodných symbolů na tvé konto připíše až šestinásobek vkladu.

Ty nejvyšší výhry však nadělují stříbrné runy, které ti dokážou nadělit až 25násobek základní sázky. Nad takovou výhrou zaplesá srdce nejednoho fajnšmekra. 

Znásob své výhry

Dva hrací symboly jsme tady ještě nezmínili. Jedním z nich je symbol růžové runy. Tato runa zde plní funkci wildu a tedy nahrazuje jakýkoliv symbol pokud tvoří výherní kombinaci. Objevit se může kdekoliv na válcích. Není to však obyčejný wild. Vždy když se objeví, tak se roztáhne na celý válec, a navíc spustí volné zatočení zdarma. Pokud se při free spinu zdarma objeví další wild, obdržíš další zatočení zdarma. Celkovou výhru pak tvoří součet základní výhry a všech výher během free spinů.

Posledním symbolem, který jsme nezmínili je symbol bronzové runy. Tato runa se může objevit pouze na válci číslo 1 a funkci násobitele. Celkovou výhru tak znásobit hodnotou násobící symbolu 2x, 3x, 4x, nebo 5x. Bude se tvoje peněženka radovat z vesmírných big winů? Za zkoušku to určitě stojí!
Pan Zelený: „Líbí se mi vesmírné zpracování a do detailu vychytané symboly. Díky tomu že výhry padají z obou stran, pochytám jich během chvilky hodně. Skvělá zábava na každý večer.“ Pan Červený: „Vůbec nevím, co ty runy znamenají, ale hlavně že sypou výhry. Když si je pak pěkně zpětinásobím, tak se cítím jako vládce všech galaxií. Bohatství z vesmíru čeká jen na mě!“

Mrkněte také na tohle