Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 23. 1. 2022 Recenze

Mysterious Atlantis: Jaké poklady se skrývají v hlubinách moře?

Mezi online hry přidáváme další pecku od Synotu. Na korálovém útesu mezi krystaly křišťálu můžete získat přímo božské výhry. Uklidňující hudba s vydařenou grafikou vám navodí správnou atmosféru pro lovení pokladů v rozpadlých vracích lodí. Podaří se vám získat bohatství krásných bohyní?

Vládce moří rozdává tuny zlata

Pětiválec s 15 výherními liniemi nabízí spoustu funkcí a cenných symbolů. Menší výhry získáte za klasické symboly písmen, střední za amforu s kotvou, vyšší za zmatenou červenou rybku a ty největší za krásnou španělskou galeonu, kde můžete v 5 kusech ulovit parádní 100násobek. Wildem je řecký bůh Poseidón se zlatým trojzubcem, který dokáže nahradit symboly a vytvořit tak výherní kombinaci. Objevuje se na všech válcích kromě prvního.

Kompas vás zavede k božským výhrám

Prostřední válec, kolem kterého lítají vzhůru bubliny je speciální. Pokud na něm přistane barevný kompas, který funguje jako bonus, zasvítí, roztočí se dokola a náhodným výběrem je určena jedna ze 3 zajímavých funkcí se 3 respiny, kde se dá navíc získat druhý extra wild. Rudá Thalia nahradí všechny symboly, které jsou zrovna v nejvyšším počtu. Zelená Dione zase přidá s každým respinem do pole jeden extra wild, takže při třetím jich je rovnou 5.  A pak tu máme ještě třetí nádhernou bohyni fialovou Melite, která při prvním respinu doplave na 1. a 5. válec, roztáhne se přes celé válce a postupně se dostává až k prostřednímu válci, kde při třetím respinu výhru dokonce zdvojnásobí.
Pan Zelený: „Tahle hra mi připomněla bájnou Atlantidu. Miluju potápění a hledání pokladů. Poseidón je fakt frajer a tady mi vždycky pomůže k velký výhře. Kompas barvami jen září a zajistí, že se člověk nenudí a pořád se něco děje.“ Pan Červený: „Pečlivě sleduju třetí válec, jestli mi nepřistane kompas. Ty tři mořský panny mi zatím vynesly pořádnej balík. Mají opravdu hezky vymyšlený funkce, ten dvojnásobek na konci se fakt vyplatí.“

Mrkněte také na tohle