Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 23. 6. 2023 Recenze

My Fruits 81: Křížem krážem k šťavnatým výhrám

Skvělá zpráva pro všechny milovníky ovoce! Nově si můžete v našem casinu zahrát novinku z dílny vývojáře Casimi, která sází na osvědčenou jednoduchost ovocných ‚81‘ automatů, ale nabízí vychytávky, které v jiných podobných hrách jen tak nenajdete!

Výhry už za dva symboly

81 výherních linií na čtyřech válcích znamená jediné – mašina vyplácí oblíbeným stylem criss cross, kdy stačí najít tři stejné symboly na po sobě jdoucích válcích zleva, a výhra je vaše. Ve výherním automatu najdete dobře známé třešně, citróny a bary, ale i ne tak časté ostružiny nebo zelené hrozny. Hrozny jsou spolu s melounky a sedmičkami nejvyšší symboly, a vyplácejí už ve dvou kusech, což se na hrách s 81 liniemi vidí málokdy. Za celou řadu melounů a sedmiček si odnesete krásnou výhru v hodnotě 50 a 80násobku sázky.

Vkročte do mystery zahrady a znásobte své výhry

Ve hře samozřejmě nechybí ani bonusové symboly a funkce. Symbol wild nahrazuje všechno ovoce, a navíc násobí výhry x2. Když se vám povede trefit ve výherní kombinaci více wildů, tím více šťávy z ovoce vymačkáte, protože se wildy násobí mezi sebou až do x8. Tahle funkce je u her tohoto typu celkem obvyklá, co vás ale mile překvapí je bonus v podobě mystery truhel. Jakmile vám padnou kdekoli na plátně alespoň 3, odnesete si náhodnou výhru v rozmezí 10 až 50násobku sázky. Čtyři tyto symboly vám pak zaručí pořádný balík – zkasírujete za ně minimálně 50násobek, ale klidně až 240násobek sázky. Tak rychle košíky do ruky a načesat big winy!
Pan Zelený: „Už jsem myslel, že v osmdesátjedničkách na mě nečeká nic novýho, takže mě My Fruits 81 mile překvapilo. Výhry už za dva symboly se v criss cross automatech moc nevidí a tady takhle vyplácí hned tři různý symboly. Bomba!“ Pan Červený: „Tahle mašina je super v tom, že nabízí víc způsobů, jak vyhrát pořádnou raketu. Přes vysoký symboly, přes nízký symboly s wildama, anebo díky mystery truhlám. Jednoduchej, ale účinnej stroj na big winy 😊!“

Mrkněte také na tohle