Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 12. 6. 2021 Recenze

Multiplay Hot: Výhry v záři reflektorů

Nabídka našich automatů se neustále rozšiřuje a při výběru her myslíme na všechny. Multiplay Hot od e-gamingu potěší hlavně hráče, kteří nedají dopustit na starou dobrou klasiku, ale také každého, kdo rád kasíruje pořádné výhry.

Vymačkáte maximum?

Na čtyřech válcích je dvacet výherních linií, přičemž některé jsou celkem neobvyklé, a tak vás trefa často mile překvapí. Z ovoce jsou nejšťavnatější vínečka a melouny, které nadělí v plné lajně 40 a 60násobek sázky. Jak to ale u těchto ovocných her bývá, ten nejlukrativnější symbol je sedmička. Ta ve čtyřech kusech navýší vaše konto o 160násobek sázky.

Tuze štědrý wild

Pěkné částky ale vytočíte za jakékoli symboly. Zářivý nápis MULTI PLAY totiž funguje jako wild a když ho spatříte ve výherní kombinaci, můžete se radovat. Jeden wild úlovky zdvojnásobí, dva wildy je zčtyřnásobí, a když žolík zacinká 3x, všechny výhry jsou znásobeny x8!
 
Pan Zelený: „Jednoduchá hra, která sice nemá žádnou bonusovku, ale na atraktivitě jí to nijak neubírá, pěkný sumy umí sypat i bez speciálních funkcí.“ Pan Červený: „Miluju ten zvuk, když na plátno přijde wild, to je prostě nostalgie. Jakmile slyším cinknutí, tak zbystřím, jestli přijdou další wildy nebo třeba nějaká ta sedma.“

Mrkněte také na tohle