Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 16. 7. 2022 Recenze

Multi Spin: Roztoč svěží retro od e-gamingu!

Multiplay 81 patří k nejoblíbenějším hrám jak v kamenných kasinech, tak na internetu. Pokud jste i vy fanoušci téhle nestárnoucí klasiky, tak vás určitě pobaví i její mladší vydání. Multi Spin od e-gamingu nepostrádá kouzlo staré dobré „osmdesátjedničky“, a zároveň vás překvapí neotřelou mechanikou.

Křížem krážem za sladkou výhrou

Pro výhru nemusíte v téhle čtyřválcové mašině chodit daleko. Má totiž 81 výherních linií, takže stačí chytit aspoň 3 stejné symboly na třech sousedících válcích zleva. Z ovocných kousků vám nejvíc zachutnají švestky a vínečka, za které shrábnete ve čtyřech 8násobek, pořádně vyzrálé melouny vás pak potěší 20násobkem. A jak je v podobných automatech zvykem, nejcennějším symbolem je červená sedmička, která vaši sázku zhodnotí x20 ve třech a x40 ve čtyřech kusech!

Rostoucí násobitel

V počátcích vám v této novince možná bude chybět wild symbol. Když vám ale začne padat symbol Multi Spin, na wilda rychle zapomenete. Multi Spin sice nezastoupí ostatní symboly, ale pokaždé, když padne, zvýší se hodnota násobitele vpravo nahoře nad válci. Násobitel platí pro následující výherní spin a pak se vrací zpět na x1. Když se vám zrovna nepoštěstí a chytíte sérii nevýherních toček, nemusíte si zoufat, stačí když budou padat Multi Spiny. Díky nim se násobitel postupně vyšplhá až na x6, a s takovým násobkem si na následující výhru rádi počkáte!
Pan Zelený: „Šťavnatým ovocem v létě nikdy nepohrdnu, a to z bedýnek od e-gamingu patří k těm nejlepším. Multi Spin je jednoduchá mašina, ale nechybí v ní překvápko v podobě neobvyklý funkce. Dávám palec nahoru.“ Pan Červený: „Máma mi vždycky říkávala, že trpělivost růže přináší, a v týhle hře to platí dvojnásob. I když mi nevýherní točky moc nevoněj, tak tady je v klidu přetrpim, protože vim, že si pak smlsnu na výhře x6!“

Mrkněte také na tohle