Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 10. 12. 2022 Recenze

Mountain Legends: Rozdělej v horách oheň a počíhej si na výhru!

Nasaj vůni divočiny a probuď v sobě lovce v téhle báječné hře od e-gamingu. Kromě divoké zvěře se můžeš těšit i na luxusní bonusovku, kde se dají ulovit parádní big winy. 

Troufneš si na medvěda?

Oproti druhému dílu má jednička o jeden řádek méně, ale nemusíš se bát, že bys kvůli tomu tratil na výhrách. Na pětiválci s 20 výherními řadami najdeš klasické karetní znaky J, Q, K a A, ale budeš číhat hlavně na divokou zvěř. Kromě vzácného černého pantera a lišky tě bude zajímat hlavně vlk, medvěd a grizzly. Tito králové hor totiž vyplácejí na rozdíl od dvojky výhry i ve dvou kusech, a když jich ulovíš pět, máš v kapse 80 nebo dokonce 200násobek sázky.

Odnes si z hor pořádnou trofej

Každý, kdo si někdy zahrál sloty od e-gamingu ví, že bonusovky ve hrách od tohoto výrobce jsou extra třída. Výjimkou není ani Mountain Legends, kde si užiješ sticky free spiny ve stylu Hunter’s Dream 2. Najdi 3 scattery s horským výhledem kdekoli na prostředních třech válcích a máš v kapse 10 otoček plných napětí. Každá výhra se pěkně zalepí na místě a probíhá dotáčení, dokud se výhra rozšiřuje nebo dokud vznikají nové kombinace. Rozhodně si nemusíš zoufat, když zrovna neskolíš medvěda, díky plápolajícím táborákům si přijdeš na obří výhry i s méně hodnotnými symboly. Každý wild totiž násobí výhru x2 a více wildů se násobí mezi sebou, takže tvůj úlovek se může vynásobit až x16. Tak vzhůru do hor!
Pan Zelený: „Tenhle typ bonusovky mám zkrátka nejradši. Napětí při dotáčení válců je snad větší, než když se v divočině ocitnu přímo proti medvědovi.“ Pan Červený: „Nejvíc úspěchu mi přináší taktika linýho lovce. Sednu, rozdělám táborák a čekám. Když se pak k ohni přimotá třeba jen jeden vlk nebo medvěd, vím že to bude raketa 😊!“

Mrkněte také na tohle