Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 22. 3. 2022 Recenze

Monster Slots: Pochytáte všechny příšery?

V nové hře od Kajotu sice nebudete chytat monstra do dvoubarevných míčků jako v japonském animáku z devadesátek, ale o pořádnou porci napětí nepřijdete. Příšerky na vás místo ohně budou chrlit hrsti zlaťáků, a navíc jste už od jedné koruny ve hře o tučné Kajot jackpoty.

Evoluce ve vaší režii

V pětiválcové mašině, která vyplácí výhry na 243 výherních řadách (criss cross) najdete osm běžných symbolů – runové kameny s vyobrazenými živly a čtyři příšerky. Každá z příšer má tři vývojové stupně, se kterými se během hry postupně setkáte. Z roztomilých zvířátek se můžou stát hrůzu nahánějící monstra, která ale přinesou pořádné big winy.  To, s jakými stupni vývoje se setkáte, můžete sami ovlivnit už nastavením sázky. Půjdete na lov příšerek jako nováček a necháte sázku na prvním levelu, nebo si věříte na pochytání 2. vývojových fází příšer a nastavíte si sázku na 5. level? Na 5. levelu sice zaplatíte více, ale na válcích jsou příšery v druhé fázi vývoje, což znamená větší výhry. K úlovkům dopomáhá také symbol rybníčku, který funguje jako wild a nahrazuje tak všechny symboly kromě toho bonusového.

Respiny a free spiny

Ve hře na vás čekají hned dvě bonusová kola s možností vyhrát slušný balík. Když kdekoli na herní ploše padne 5 stejných runových kamenů, spustí se respin. V tom se daný kámen (travní, vodní, elektrický nebo ohnivý) promění na příšeru o jeden vývojový stupeň vyšší (když tedy budete mít sázku na levelu 1, v respinu bude příšera na 2. stupni, když na vyšších levelech, tak na 3. stupni). Za 3 krystalické scattery na posledních třech válcích získáte 5 free spinů a opět zde hraje roli evoluce. Během volných toček se vyvinou všechny monstra na další úroveň, a navíc z válců úplně zmizí nízké symboly runových kamenů. Trefit tak parádní výhru je ve free spinech prostě hračka.
Pan Zelený: „Zajímavá mašina, při hraní se mi živě vybavujou vzpomínky na to, jak jsem jako malej capart v 5 ráno zapínal televizi, abych koukal na příšerky 😊.“ Pan Červený: „Nejsem úplně fanda chytání příšer, ale tahle hra mě chytla. Sázku vždycky zvednu na 5. level, abych měl v respinech a free spinech plně vyvinutý monstra a díky tomu i možnost shrábnout epický výhry!“

Mrkněte také na tohle