Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 10. 7. 2022 Recenze

Monkey Slots: Odleťte za exotikou do opičího království

Odleťte relaxovat na opuštěný ostrov Synotu, kde vám k větší štěstěně pomohou vřeštící opice. Uprostřed palem najdete obrovský výběr exotického ovoce, které přehazují zuřivě skákající opičáci, abyste získali, co nejlepší výhry. Díky mnoha zajímavým funkcím a šťavnatému diamantovému jackpotu je tento automat ideální volbou pro statisícové výhry.

Rozhoupej se k diamantové výhře

Kromě nižších výher, které získáte za kokosy s ananasy vás budou v tomto pětiválci s 243 výherními liniemi jistě nejvíce zajímat střední a vysoké výhry. Střední trefíte za kiwi a přepůlené fíky, vysoké pak za dračí ovoce a žluté karamboly. Wildem je krabice s nápisem „Wild“ a bonusovým symbolem je zde světle modrý diamant, který vás ve 3 nebo i více kusech pošle přímo do bonusovky. 

Kdykoli v průběhu hry se může zatřást obrazovka a vyskočí na vás opice, která vám nahradí 1 až 5 symbolů wildy nebo označí 1 až 5 dřevěných krabic, které mají explodovat. Těmito bonusovými funkcemi se vám tak otevřou další cesty k ukořistění výher. 

Z beden lítaj třísky

Jakmile dostanete výhru, bedny se rozletí a shora vám napadají další symboly a takhle jde získat pěkná série výher. Sesbírejte alespoň 3 diamanty a čeká na vás 10, 20 nebo dokonce 30 free spinů. V tu ránu se po levé straně objeví ukazatel násobitele, který se s každou výhrou zvyšuje a může dosáhnout maximální úrovně až x5. Navíc, když se objeví škodolibá opice, tak může kdykoliv zvýšit hodnotu násobitele a ten tak roste mnohem rychleji než obvykle!
Pan Zelený: „Reggae hudba v pozadí mě hodí krásně do klidu a duchem mě přenese k moři na písčitou pláž. Hned mám pocit, že jsem na skvělý dovolený. Mám chuť si sednou do křesla a brčkem srkat piña coladu. Tady si můžu dát čerstvej kokos nebo moje oblíbený dračí ovoce, což je super!“ Pan Červený: „Už jenom čekám až ulovím z dřevěnejch krabic pěknou hrst diamantů. Divoký opice mi přihrávají wildy a výhry pěkně naskakujou. Z diamantů mě tuhle padlo 30 toček zdarma společně s násobitelem x5, a to byla teprve jízda panečku!“

Mrkněte také na tohle