Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 24. 11. 2023 Recenze

Money Fall: Spadnou ti prachy do klína?

Venku pořádně přituhuje, a tak je ideální čas nadopovat se vitamíny v nějaké ovocné pecce. V novém hracím online automatu Money Fall od českého providera Adell najdeš všechno, co je na výherních automatech nejlepší – kopu ovoce, násobení výher, free spiny zdarma i nadupané bonusové jackpoty!

Znásob své výhry až x16!

Kromě vitaminových bomb v tomhle pětiválcovém výherním automatu s 20 výplatními řadami narazíš i na hvězdy, zvonky nebo sedmičky. Málokoho překvapí, že právě tyhle symboly nadělují ty největší výhry. Zvony se sedmami ti přihrají výhru dokonce už ve dvou kusech, a nejde o žádné ‚vracáky‘. Už dva tyhle symboly zhodnotí tvou sázku x8 a x20. Tref pět rudých sedmiček a odnes si úžasný 200násobek!
 
Skvělých big winů se tu často dočkáš i za nižší ovocné symboly jako jsou třešně, melouny, nebo třeba v online slotech ne tolik rozšířené kiwi. K velkým ziskům totiž dopomáhá joker, který má fakt pod čepicí. Schovává pod ní násobitel x2, přičemž wildy se násobí i mezi sebou, a tak tvůj úlovek znásobí až x16!

Bonus? To je štědrá sypačka!

K získání 10 free spinů zdarma ti stačí trefit kdekoli na plátně aspoň tři sudy napěchované zlatem. Ve volných otočkách je nejlepší to, že nemusíš zoufat, když padne nevýherní spin. Dostaneš totiž druhou šanci na výhru, kdy se z pytlů nad válci začnou sypat zlaté mince, které po sobě mohou na herní ploše zanechat stopu v podobě wildů navíc.

Online slot Money Fall tě zkrátka nenechá ve štychu a s touhle speciální bonusovou funkcí bude pro tebe trefení výhry s násobitelem x16 úplná hračka. Doporučujeme na nic nečekat a vrhnout se na lov zlatého Adell jackpotu, než ti ho někdo vyfoukne před nosem!
Pan Zelený: „Je super, že vyhrát krásný sumy se tu dá i v základní hře, a bonus je tak pomyslná třešnička na dortu. I ta ale chutná skvěle, zvlášť když se z nevýherního spinu vyklube díky sypání peněz pořádnej big win 😊.“ Pan Červený: „K pořádný trefě tu stačí fakt málo. Když se sedmičky nebo zvony sejdou s aspoň jedním žolíkem, tak mám vystaráno!“

Mrkněte také na tohle