Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 6. 6. 2022 Recenze

Mirror Shield: Objev poklady v Artušově království

Legendy o králi Artušovi dostávají v této pecce od Synotu zcela nový rozměr. Povede se vám vytáhnout z kamene magický meč Excalibur a probojovat si s ním cestu k legendárním výhrám? 

Proměňte pověst v realitu

Mirror Shield je pětiválcová mašina s deseti výherními řadami. K výhře potřebujete trefit aspoň 3 karetní symboly nebo dva prémiové symboly. Excalibur a svatý grál vyplatí v pěti kusech 75násobek, čaroděj Merlin 200násobek a král Artuš dokonce 500násobek. Všechny symboly samozřejmě doplňuje wild – zrcadlový štít, po kterém je samotná hra pojmenovaná. Tento blyštivý symbol zároveň funguje jako scatter, takže vyplácí výhru i když není na výherní linii, a navíc spouští parádní bonusovou hru.

Free spiny s expandujícím symbolem

Pro spuštění 10 free spinů stačí trefit kdekoli 3 nebo více scatterů. Ve volných točkách na vás čekají kouzla, za které by se nemusel stydět ani samotný Merlin. Na začátku se podobně jako ve hrách s „knižní tematikou“ vylosuje klíčový symbol. Ten, když se pak objeví v dostatečném počtu (aspoň 3 karetní nebo 2 prémiové symboly) kdekoli na plátně, roztáhne se přes celý válec a vyplatí výhru za všechny linie, i když spolu symboly nesousedí. Hlavní bomba ale přijde teprve, když se štíty objeví znovu. 10 dalších spinů je samozřejmostí, k nim ale dostanete nový speciální symbol. Pro následující otočky pak budete mít 2 nebo více těchto expandujících symbolů a šance na trefení „legendary winu“ se pořádně zvýší! Trefíte v pěti kusech Artuše za luxusní 5000násobek?
Pan Zelený: „Když se do toho opřu a pustím si hru i se zvukem, hned se cejtim jako rytíř u kulatýho stolu. Střádat plány, jak ukořistit tu největší výhru – to mě fakt baví!“ Pan Červený: „Bonusovka je tady vyladěná do dokonalosti. Když se spustí podruhý nebo potřetí a já pak sbírám několik výher v jednom spinu, tak je to fakt bomba. Vždycky pak netrpělivě vyhlížím Artuše."

Mrkněte také na tohle