Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 19. 2. 2022 Recenze

Mighty Stallion: Osedlejte ohnivého koně a dojeďte si pro balík!

Pohled na západ slunce si nejlépe vychutnáte ze sedla koně. A když vás kůň doveze k pytlům plných dolarů, tak je to ještě lepší. Přesně takový scénář můžete čekat od novinky z dílny iSoftBet. Na projížďce prérií je několik cest, které vedou k pořádným výhrám. Prozkoumejte je všechny!

Zkrotíte divokého hřebce?

Na pětiválci s 20 výherními řadami najdete klasické karetní symboly 9, 10, J, Q, K a A, které tradičně vyplácí nižší výhry. Větších úlovků se dočkáte za zlaté cihly, orly bělohlavé a za znaky dolarů. V této hře bedlivě vyhlížejte ohnivého koně, který funguje jako wild. A nejedná se o jen tak ledajakou herku, je to hřebec v plné síle. Při každém spinu se může náhodně objevit jako obří symbol, který na plátně zabere několik pozic a při troše štěstí dokonce celé plátno, což vám vynese luxusní 250násobek sázky.

Free spiny a Hold&Win respiny

V téhle pecce si užijete spoustu zábavy. Nenabízí totiž jednu, ale hned dvě parádní bonusovky. Pro spuštění 10 free spinů zdarma je potřeba trefit kdekoli na válcích 3 scattery s názvem hry. Během volných toček mohou na 2. a 4. válec dorazit speciální symboly Multiplier Coin. Ty chodí vždy v sadách a fungují jako wildy, které ještě ukrývají násobitel x1, x2, x3, x5 a x10. Skvělé je na nich hlavně to, že se násobí mezi sebou, a tak lze výhru z takové točky znásobit až x100. Druhý bonus se spustí ve chvíli, kdy kdekoli na plátně chytíte alespoň 5 symbolů Cash fireballs. Dostanete 3 respiny, během kterých se na válcích objevují jen ohnivé koule s různými částkami. Vždycky, když se některá objeví, počet respinů se resetuje zpět na 3. Bonusovka končí, když vyčerpáte respiny anebo když zaplníte celé plátno. Ve druhém případě na vás čeká extra odměna ve výši 1000násobku sázky!
Obrázek - Free spiny a Hold&Win respiny
Pan Zelený: „Tenhle slot má určitě co nabídnout. Nejvíc mě baví respiny, protože i když nezaplním celý plátno, tak výhry můžou být dost masivní – hodnota na ohnivé kouli může dostáhnout až 2500násobku!“ Pan Červený: „Určitě doporučuju hrát se zapnutými zvuky, muzika parádně dokresluje atmosféru divokýho západu. Nejradši mám překvápka v podobě obřích wildů během hlavní hry, ale free spiny se speciálními násobiteli taky nejsou vůbec k zahození 😊.“

Mrkněte také na tohle