Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 29. 6. 2022 Recenze

Might of Light: Odnesete si z vrcholu Olympu boží výhry?

Staří Řekové si vymysleli mýty o bozích, aby s jejich pomocí dokázali zodpovědět všechny otázky ohledně světa. Výrobce e-gaming sice ve svých hrách zodpovídá hlavně na jednu otázku „kolik vyhraju?“, ale zato rozmanitými způsoby. V horké novince Might of Light se vydáte na samotný vrchol Olympu, kde zkusíte oloupit samotné bohy. Máte na to kuráž?

Božská rovnováha

Na epickém pětiválci můžete narazit na výhru na 50 výplatních liniích. Na automatu je zajímavé, že žádný za všechny symboly získáte podobné výhry. Karetní znaky Q, K a A na pergamenových svitcích udělí v pěti kusech 2,5násobek, božské zbraně a samotní bohové Démétér, Héra, Poseidon a Zeus vám vyplatí v pěti 3,5násobek sázky. Nechybí ani wild vytesaný do posvátného kamene, který vám ke všem výhrám krásně dopomůže.

Objevte sílu Diova hromu

Tak jak Zeus šéfuje na Olympu, i v téhle pecce má nad ostatními bohy lehce navrch. Zaprvé jako jediný symbol vyplácí drobnější výhry už ve dvou kusech a zadruhé spouští parádní respiny. Stačí aby Zeus pokryl celý první válec a pak se dějí věci – první válec i ostatní Diové a wildy kdekoli na plátně se uzamknou na svých pozicích a pak proběhnou hned dvě dotočení zbývajících symbolů. A kdyby k vám Zeus nebyl štědrý, nemusíte zoufat. Ve hře totiž nechybí ani klasické free spiny – za tři zářící štíty, které představují scattery na prvních třech válcích jich dostanete rovných deset. A kdo někdy točil mašiny od e-gamingu, tak dobře ví, jak umí být jeho bonusovky nadupané výhrami!
Pan Zelený: „Tahle hra je zkrátka boží! Řecká mytologie mě odmalička fascinovala, takže jsem rád, že e-gaming zpracoval moje oblíbený postavy do automatu. Při pohledu do výherní tabulky sice násobky nejsou zas tak obří, ale zase díky 50 liniím chodí výhry často.“ Pan Červený: „Na mašině Might of Light mám nejradši Diovy respiny, který dělaj hru nesmírně napínavou, a navíc díky nim získávám slušný výhry. Na tenhle stroj si vzpomenu, až si za výhru budu válet šunky na Olympský riviéře 😊.“

Mrkněte také na tohle