Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 5. 8. 2020 Recenze

Merlin´s Magic Mirror: Vykouzlete si svou výhru

Máte rádi magii, kouzla a čaroděje? Tak to byste měli vyzkoušet naši novinku Merlin´s Magic Mirror! Automat od společnosti iSoftbet vám totiž může vykouzlit nejen úsměv, ale také i pořádnou výhru.🧙‍♂️

Dvacet magických linií

Automat má 20 pevně daných výplatních linií. Sázka na jeden spin se pohybuje od pouhé koruny až po 600 Kč. Rozptyl sázek tak bude určitě vyhovovat všem hráčům. Maximální možnou výhrou z jedné otočky je 432 150 Kč. 

Nejvyšší výhry přinese symbol čaroděje, jeho sovy, kouzelné knihy nebo lektvaru. Karetní hodnoty eso - 10 a všechny nahradí v kombinacích wild. Jediný symbol, který nezastoupí je Scatter.

Bonusovka i náhodné extra funkce

Za tři symboly Scatter se roztočí free spiny. Během deseti otoček zdarma se bonusové symboly promění v zrcadla, podle kterých je hra pojmenovaná. Ta se uzamknou na své pozici a zůstanou až do konce bonusu. Po každé otočce s zrcadla promění buď ve stejný symbol nebo odhalí přímo výhru.

Výhoda slotu není ale jen v otočkách zdarma. Během funkce Merlin's Magic Respin se objeví na prvním válci tři stejné symboly. Všechny stejné symboly ze zbytku hracího pole se také zaseknou a rozjede se nová otočka. Pokud se během ní objeví symbol z prvního válce, také se zasekne a dojde k další otočce. Pokud ne, extra funkce končí. 

Další dvě extra funkce ukážou Merlinova kouzla. Během Wizard Wilds rozháže kouzelník na automat náhodný počet žolíků a během Mystery Magic se promění náhodný počet symbolů v jeden a ten samý. Z nevýherního spinu se tak najednou stane krásná výhra! 

Obrázek - Bonusovka i náhodné extra funkce
Pan Zelený: „Simsalabim! Tenhle kouzelník mě baví. Nejlepší je, když promění nevýherní spin na celé plátno se stejným symbolem."  Pan Červený: „Nic se nevyrovná tomu, když se během free spinů objeví v zrcadlech čísla, která ukazují vyhranou hotovost."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle