Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 5. 3. 2022 Recenze

Mega Cross 4+: Mega zábavné ovoce

Řekli byste, že ovocné automaty už nemají co nabídnout? Nová pecka od českého studia Adell vás přesvědčí o opaku. Tento výrobce nám už několikrát ukázal, že i osvědčené klasiky se dají zpracovat novým, neotřelým způsobem. Mega Cross 4+ je ale ještě o level výš!

Pětiválec s revoluční mechanikou

Tato novinka vás možná nepřekvapí ani vzhledem, ani výherními symboly – na pěti válcích najdete staré známé ovoce přes třešně a citróny až po vínečka a melouny. Prémiové symboly jsou zde zastoupeny sedmičkou a blyštivou královskou korunou. Za tu získáte minimálně 32násobek a za plné plátno luxusní 384násobek. Co vás ale určitě mile překvapí je způsob, jakým přijdete k výhře. Hra nemá žádné výplatní linie a všechny symboly fungují podobně jako scattery. Jak napovídá už samotný název automatu, stačí najít aspoň 4 kusy stejného symbolu kdekoli na herní ploše a vyhráváte (samozřejmě čím víc, tím líp – 5 kusů je 2násobek výhry za 4 kusy, 6 kusů 3násobek a tak dále, až do x12). Symboly spolu nemusí nijak sousedit, takže trefit výhru je zkrátka brnkačka.

V sudech najdete free spiny

Bonusovky bývají velkým lákadlem většiny slotů a u hry ve hře Mega Cross 4+ tomu není jinak. Za 4 sudy se zlatým prachem uvnitř si užijete 10 free spinů a za 5 sudů dokonce 20 toček gratis. Během kterékoli bonusové otočky se může jeden z válců proměnit na speciální válec, na který padnou jen symboly sudu. Sudy v bonusovce už sice nenadělí další free spiny, ale zato fungují jako mystery symboly, které se náhodně promění v jeden z výherních symbolů. To vzhledem k tomu, jak v této hře funguje vyplácení výher, pořádně zvýší šanci na shrábnutí obřích násobků. Navíc jste s jakoukoli sázkou už od pětikoruny ve hře o nadité Adell jackpoty!
Pan Zelený: „Tak tahle mechanika vyplácení výher je fakt bomba! U klasických slotů mě vždycky dopálí, když po 2. válci vím, že jsem nevyhrál. Tady mě může zachránit i poslední válec, takže super.“ Pan Červený: „Miluju to napětí, když mám v bonusu válce pokrytý vyššími symboly a k tomu jeden válec se sudy. Když se pak promění v sedmičky nebo koruny, tak je to fakt rachot!“

Mrkněte také na tohle