Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 6. 5. 2024 Recenze

Magellan: Obepluj svět a najdi výhru

Tohoto borce určitě znáš. Fernando Magallanes je frajer, který úplně poprvé obeplul zeměkouli a definitivně tak dokázal, že je kulatá. A rozhodně to nebyl žádný výlet na luxusní jachtě, celou cestu se museli bát, že spadnou přes okraj a sám Magallanes cestou zemřel. 

Na druhou stranu dal jméno Tichému oceánu, a navíc se dnes po něm jmenuje průliv, galaxie a druh tučňáka, takže to asi stálo za to. A taky se po něm jmenuje tato dobrodružná kasinová online hra Magellan od výrobce Amusnet s 5 válci a 50 výherními liniemi.

Kompas a mapa – to je pravá výhra

Každý mořeplavec ví, co má na lodi největší cenu: mapa a kompas. Bez toho nikam nedopluješ a stejně tak to platí i v tomto námořnickém výherním online automatu.

Proto symboly kompasu a mapy násobí sázku při čtyřech symbolech v řadě x1,5 a když se jich seřadí 5, tak x5.

Symboly šéfa flotily Fernando Magallanes a krásné Filipínky násobí sázku ještě mnohem víc. Za čtyři symboly vyhráváš 2násobek a za 5 symbolů shrábneš 10násobek sázky.

Zdivočelá plachetnice přináší ještě větší výhry

Největším pokladem každé výpravy ale nejsou ani tak námořníci, jako spíš samotné lodě. Bodejť by ne, když tahle výprava dala dokupy jen pět starých plachetnic neboli karavel. 

V tomhle online slotu Magellan se pod symbolem plachetnice skrývá wild. Jako obvykle umí wild nahradit každý výherní symbol, ale taky vytvořit ze sebe vlastní výherní kombinaci. Pokud dáš do výherní linie 5 lodí stejně jako Magallanes, získáváš pěkně tučný 20násobek sázky.

Bonus plný otoček zdarma

Nesmí chybět ani bludný symbol scatteru. Ten se maskuje jako glóbus. Najdi na rozlehlém oceánu tři kartografické koule a okamžitě získáváš jako bonus free spinů zdarma, ve kterých ti může klidně padnout parádní balík.

Když už dnes víme, že země je kulatá, tak není důvod se plavby kolem světa bát. Tak se honem naloď na palubu hracího automatu. V moři na tebe čekají nejen big winy, ale také statisícový pikový jackpot, tak napni plachty a jdi na to!
Pan Zelený: „Filipínka se podivně usmívá, zřejmě proto, že zrovna na Filipínách Magalhães zemřel. Stejně se mi ale její úsměv líbí, zejména ve výherní linii!“ Pan Červený: „Tenhle hrací automat rozhodně wildy nešetří. A tak i když to vypadá, že na obzoru není ani mráček, tak se můžou zničehonic začít sypat pěkné výhry.“

Mrkněte také na tohle