Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 18. 10. 2023 Recenze

Lucky Streak 1 & 2: Odstartuj svou výherní šňůru!

Někdo si rád počká na větší trefu, někdo zase raději vyhrává menší částky ale za to častěji. Jedno má však většina hráčů společné: zálibu v klasických ovocných automatech. Osloví tě hrací automat Lucky Streak 1 od Endorphiny ve verzi se čtyřiceti řádky nebo skočíš po pětiliniovém výherním automatu Lucky Streak 2? Přečti si naše porovnání nebo si vyzkoušej automaty nejdřív zdarma v režimu pro zábavu, ať zjistíš, která ti víc vyhovuje, a pak odstartuj pořádnou výherní šňůru!

Tunu wildů nebo epic win za sedmičky?

Oba herní tituly se pyšní pěti válci se známými symboly a také možností nastavit sázku i níž než na korunu na jednu točku. Jedničku si zahraješ maximálně za sázku 480 korun a nejvyšší sázka na dvojce je stanovená rovnou na pětistovku. V obou online automatech můžeš ulovit výhru až půl milionu. Cesty k výhrám jsou ale na obou online slotech trochu odlišné. V jedničce budeš těžit z vysokého počtu výherních linií a také z wild symbolu, který se sice zobrazuje jen na prostředních třech válcích, ale za to válce může pokývat celé. Za nejvyšší symbol, kterým jsou v obou hrách sedmičky, si tu vytočíš 25násobek sázky. To sice není moc, ale na 40liniovém automatu se málokdy stane, že trefíš jen jednu řadu s výherním symbolem. 
 
Lucky Streak 2 je s pěti výherními řadami o něco jednodušší mašina a trefit výhru je na ní o něco těžší než na jedničce. Ale když se symboly pěkně seřadí, tak to stojí za to – i za obyčejné třešně nebo citróny v pětici sklidíš 40násobek, z melounků a hroznů vymačkáš 100násobek a ohnivé sedmičky ti zaručeně vykouzlí úsměv na tváři, když zhodnotí tvoji sázku x1000!
 

Extra šance na výhru

V obou hrách se můžeš těšit i na extra bonusy, které dělají každý herní automat zajímavější. Nejde sice o klasické free spiny zdarma, i tak ale přijdou vhod. Řeč je o symbolu hvězdy, který funguje jako Scatter a získáš tak za něj výhru nehledě na tom, kam na plátno zrovna napadají. Drobnou částku získáš už za 3 tyto symboly, za pět hvězd kdekoli na herní ploše tě čeká ve dvojce 50násobek a v jedničce dokonce 500násobek sázky!
 
Pan Zelený: „Vůbec mi nevadí, že mašiny postrádají free spiny zdarma. Bonus ve formě peněz za scattery je fajn v tom, že dopředu vím, o co hraju, a nemusím se tak bát smolných volných toček. Mým favoritem je jednička, na 40 liniích mi žádná výhra neproklouzne 😊.“ Pan Červený: „Dvojka je ta správná klasika podle mýho gusta. Nehledám složitý výherní linie a hned vím, na čem jsem. Když padne plná lajna kterýhokoli symbolu, peněženka pokaždý zaplesá.“

Mrkněte také na tohle