Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 25. 7. 2022 Recenze

Lucky Joker 50: Štěstí čeká na každého z nás!

Studio Tech4Bet nám představuje další skvělý ovocný online automat založený na výjimečných čtyřlístcích. Vítejte na zelené louce, která je doslova posetá výhrami a čeká na šťastné výherce, kteří trefí na válcích mimořádné kombinace nebo Royal jackpot, který se resetuje na úžasné částce 300 000 Kč!

Šašek dává nejvíc

Ovocný šestiválec nabízí 50 výherních linií, kde k výhře potřebujete získat alespoň 3 stejné symboly. Bary, třešně, citrony, pomeranče a švestky patří k méně hodnotným symbolům. Hrušky, hrozny a melouny zde tvoří symboly středních výher. To nejlepší na vás čeká za zvonky, sedmy a vysmátého wilda, čímž není nikdo jiný než šašek, kde si můžete smlsnout při 6 stejných symbolech na 40násobku nebo dokonce na 100násobku sázky. 

Staňte se hvězdou mezi free spiny

Žlutozelené hvězdy vás podle jejich počtu dostanou ke galaktickým výhrám. Jakmile trefíte 3, 4, 5 nebo 6 zlatých hvězd, dostanete 3, 5, 7 nebo rovnou 10 toček zdarma. A když během free spinů padnou další hvězdy, můžete jich trefit ještě mnohem víc, protože jdou aktivovat opakovaně. Tak na nic nečekejte a hurá na jackpot!
Pan Zelený: „Válce se točí svižně, takže hned vím, jak na tom jsem. Nemusím dlouho čekat na výsledek spinu. Těch kombinací, co wild může vytvořit je fakt mega moc a ani to na tom šestiválci nestíhám sledovat. Jedeme bomby!“ Pan Červený: „Při bonusovce Jokeři, co nově přistáli, zůstanou na místě a válce se dotáčí, pak se ty výhry postupně zvyšujou, díky nově padlejm šaškům a padaj mi monstrózní výhry. Ke konci mi ještě padla znova bonusovka, takže už to můžu pěkně rozjet a zvýšit sázku!“

Mrkněte také na tohle