Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 14. 7. 2023 Recenze

Lucky Chessmate: Vyhraješ šachovou partii století?

Považuješ se za šachového mistra nebo dáváš přednost lehké partii dámy? Nový hrací automat z dílny Apolla okouzlí nejen šachové nadšence. K výhře totiž nepotřebuješ být žádný Kasparov – stačí se pohodlně usadit a užít si jedinečný herní zážitek. Vybojují pro tebe šachové figurky jeden z Apollo jackpotů?

Vychutnej si královské výhry

Na šachovnici najdeš pět válců se čtyřmi symboly na válec, na kterých můžeš ulovit výhru na 10 výplatních řadách. I přes unikátní design tohoto online automatu se tedy nemusíš obávat nějakých složitostí. Hra obsahuje dvě sady šachových figurek, přičemž za pěšáky a jezdce dostaneš spíš menší výhry, za střelce a věže střední výhry, a na nejvyšší zisky si přijdeš za figuru krále, která vyplácí už ve dvou – dej mu šach mat a odnes si za pětici parádní 100násobek sázky. Nesmí chybět ani wild, který je zde zastoupen nejsilnější šachovou figurou – dámou. Dámu na hrací ploše najdeš stejně jako ostatní figurky ve dvou variantách, přičemž každá z nich nahrazuje všechny figury stejné barvy. Wild navíc může vytvářet výherní kombinace i sám o sobě a v pěti ti nadělí 40násobek.

Skutečné šachové tahy jako bonus

Pro spuštění bonusu není nutné čekat na tři scattery jako v jiných hrách. Bonusové funkce se zde spouští náhodně, a je na co se těšit. Právě během nich se naplno ukáže jedinečnost téhle mašiny, spočívají totiž v tom, že se figurky roztančí na herní ploše s cílem vytvořit nová výherní komba. Pohyby figurek simulují skutečné šachové tahy – jezdec se posouvá do „elka“, střelec diagonálně, věž se roztahuje vodorovně nebo svisle, král jakýmkoli směrem o jednu pozici a dáma jako wild může po plátně jezdit tak, jak se jí zrovna zlíbí. Kromě báječných výher si při těchto tazích užiješ i skvělou podívanou díky promakaným animacím. Tak na nic nečekej a rozjeď na Sazka Hrách výherní partii!
Obrázek - Skutečné šachové tahy jako bonus
Pan Zelený: „Borci za Apolla zase jednou ukázali, že pořád umí přicházet s neotřelými nápady. Náhodný bonusy ve formě šachových tahů jsou prostě bomba, smekám!“ Pan Červený: „Rozhodně nejsem žádnej šachista, ale i tak mě tahle pecka chytla. Občas sice vůbec nestíhám, co se na plátně děje, ale hlavně když to sype 😊.

Mrkněte také na tohle