Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 30. 11. 2020 Recenze

Lost Relics: Vykopejte ztracený poklad

Archeologická naleziště všude po světe bývají plná překvapení. Jinak tomu není ani v této promakané hře od Netentu, ve které se vydáte do starověkého Říma. Vaším úkolem nebude nic jiného, než naleznout ztracené poklady a odnést si klobouky napěchované zlaťáky.

Tematická pecka nabitá akcí

Na pětiválcovém automatu najdete všechno, co máte rádi. Wildy, náhodné funkce a bonusovou hru. Hra nemá klasické výplatní řady, k výhře dojde vždy, když objevíte 6 stejných symbolů, které spolu vodorovně nebo svisle sousedí a nachází se tak v tzv. „shluku“. Na plátně jsou k vidění klasické karetní symboly, hráče ale potěší hlavně válečnická zbroj a šperky osázené drahými kameny. Kromě výher za tyto symboly můžete být během hry náhodně odměněni některou extra funkcí (nebo i několika naráz!). Podaří se vám odkrýt až 15 Wildů navíc, peněžitou prémii nebo Scattery, které vám dopomůžou k bonusu?

Objevte skryté katakomby

Hry od Netentu mívají velmi povedené bonusovky a automat Lost Relics není výjimkou. Když padnou na 1., 3., a 5., válci Scattery, máte se na co těšit. Hra Vás zavede do skrytých katakomb, kde jsou pod dlaždicemi ukryté truhly. Pokaždé, když dojde k výhře, dlaždice se odkryjí a může za nimi být jedna z pokladnic. Každá z nich ukrývá poklady ve formě spinů navíc, Wildů, které zůstanou na svých pozicích až do konce bonusu, nebo zlaťáky, které představují až 30násobek sázky. Skvělé na tom je, že jednou objevenou truhlou bonus nekončí, hrací pole se zase zakryje dlaždicemi a pustíte se do hledání dalších truhel.

Sázky se na této skvěle zpracované hře pohybují od 4 do 1000 korun a odnést si můžete až půl milionu. Kolik pokladnic se vám podaří vypátrat?

Obrázek -  Objevte skryté katakomby
Pan Zelený: „Jako malej kluk jsem chtěl bejt archeologem, takže tahle hra je něco pro mě. Celková atmosféra slotu mě vrací zpátky v čase do bezstarostnejch let, takže se u točení dobře zrelaxuju.“ Pan Červený: „Archeologie sice není nic pro mě, ale tahle hra mě chytla. Hledání truhel v bonusu je fakt napínavý. Když se odkryje ta nejcennější a začne sypat prachy a točky navíc, je to fakt paráda!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle