Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 8. 6. 2022 Recenze

Kingdom of Vampires: Zakousni se do válců a vysaj výhry!

Představa nemrtvého, který z vás v noci vysaje krev, dodnes v některých koutech světa budí lidi ze spánku. Ve hře od výrobce Adell se ale těchto krvelačných bestií bát nemusíte. Upíři mají stejně jako jiné hrůzostrašné bytosti své slabiny, a když vám půjde štěstí naproti, obdaří vás obřími výhrami!

Noční můra všech upírů

Drákulova mašina nabízí 5 válců se 40 výherními řadami a k výhře potřebujete chytit na některé řadě aspoň 3 symboly. Karetní znaky Q, K a A vyplatí tradičně nižší výhry, lepších tref se dočkáte za zbraně proti upírům. Česnek, dřevěný kůl a svěcená voda každého upíra spolehlivě zažene, a navíc vám za tyto symboly spadnou do klína zajímavé výhry. A když se přeci jen nějaký ten upír nenechá odradit, určitě neberte nohy na ramena. Upírka vyplatí v pěti kusech 16násobek a upír dokonce 25násobek. K výhrám vám dopomůžou i upíří zuby, které plní funkci wilda a nahrazují tak všechny symboly, kromě toho bonusového.

Nechybí ani bonusovka

Když zrovna nemáte po ruce svěcenou vodu, upíra spolehlivě zažene i světlo. Svícen ve tvaru netopýra vám kromě ochrany před upíry poskytne i šanci na extra výhry. Stačí najít 3, 4 nebo 5 těchto symbolů kdekoli na plátně a 10, 15 nebo 20 free spinů máte v kapse. Volné točky se navíc během bonusu můžou kdykoli spustit znovu. Tak na nic nečekejte a vysajte z válců všechny výhry!
Pan Zelený: „Když zahlídnu upíří zuby, vůbec se nebojim – zaprvý mi pomůžou k výhře a zadruhý si hned vzpomenu, jak jsem si je jako malej kupoval v cukrárně a strašil s nima bráchu :D.“ Pan Červený: „Upíři se prý bojí i stříbra, tak to by se slušelo, aby během hry padnul aspoň stříbrnej jackpot!“

Mrkněte také na tohle