Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 9. 3. 2022 Recenze

King's Fruit: Roztoč to jako král!

České studio Tech4Bet vypouští do světa další pecku a my jsme moc rádi, že vám jí můžeme nabídnout jako první. Výherní online automat King's Fruit je jednoduchá ovocná klasika, která vás překvapí zajímavou bonusovkou. A kdo ví, třeba se vám podaří vyprázdnit měšec s Royal jackpotem, který startuje na částce 300 000 Kč!

Staré dobré ovoce

Pětiválcový hrací automat s 5 výherními řadami a spoustou ovoce. To je zkrátka klasika, která neomrzí. K výhře potřebujete najít na některé výherní linii 3 stejné symboly (nejnižší bary vrací vklad i ve dvou). Hra vás potěší štědrými násobky, i za nižší třešně, pomeranče a švestky dostanete v pěti kusech 40násobek. Lukrativnější vínečka a melouny vám nasypou v pěti 100násobek a tradičně nejvyšší sedmičky dokonce 500násobek. Pomyslnou korunu tomu nasazuje královská koruna, která totiž funguje jako wild a navíc spouští parádní bonus.

Kolik najdete v královské pokladně?

Klíčem k naditému pokladu je najít kdekoli na plátně alespoň 3 královské koruny. Tím rázem odemknete bonusovku, ve které dostanete 3 respiny. Během nich se na válcích objevují jen královské koruny. Vždycky, když nějaká přistane, uzamkne se na místě a poskočí výherní násobitel. Zároveň se počet respinů resetuje zpět na 3. Bonus končí ve chvíli, kdy vyčerpáte spiny, nebo když zaplníte celé plátno. A jaké násobky na vás čekají? Garance je x10 za 3 scattery. Každým chyceným scatterem výherní násobek roste. Nejprve sice pomalu, ale od 10 pokrytých pozic už nabírá pořádných obrátek. 11, 12, 13 a 14 scatterů vám vynese 100, 150, 200 nebo 300násobek a plné plátno korun luxusní 500násobek!
Obrázek - Kolik najdete v královské pokladně?
Pan Zelený: „Tech4Betu se ve hracím automatu Kings Fruit skvěle povedlo do jednoduchý oldschoolovky vměstnat moderní bonusovku. Když v ní skáčou královský koruny jedna za druhou a já vidim růst násobitel, tak se mi úplně tají dech.“ Pan Červený: „Suprová klasika, která slušně vyplácí výhry i mimo bonus. Chytit pět kusů jednoho druhu je těžký, tady se ale dočkám pěkných sumiček i za 3 a 4 symboly 😊.“

Mrkněte také na tohle