Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 18. 6. 2020 Recenze

Jumanji: Hra plná nástrah

Filmový příběh nebezpečné stolní hry nyní ožívá na Sazka Hrách! Ale bát se rozhodně nemusíte. Zatímco ve filmu z roku 1995 divoká zvířata páchala neplechu a chaos, v podařeném automatu od společnosti NetEnt přináší skvělou zábavu a skvělé výhry! 

Pět válců s 36 výplatními liniemi

Pětiválcový automat má opravdu zajímavě rozložené pozice na sloupcích. 1. a 5. válec mají tři pozice, 2. a 4. mají pozice čtyři a prostřední válec má pozic pět. Na nich se můžou objevit výhry až na 36 různých výplatních linií.  

Symboly, které přináší výhry, mají jak karetní podobu (hodnoty A-J) tak i podobu zvířat. Nejvíce vyplácí lev, hned za ním je nosorožec, krokodýl a pěkné výhry přináší i pelikán. K úspěšnému spinu potřebujete vždy alespoň 3 stejné symboly ve výplatní řadě. A k tomu navíc všechny tyhle běžné symboly umí nahradit WILD.  

Co by to ale bylo za slot od NetEntu, když by v něm chyběla bonusovka? Ta má v automatu Jumanji název Board Game a spustí se po alespoň třech chycených symbolech Scatter.

Nebezpečné extra funkce

Za tři symboly Scattera získáte v bonusovce 6 hodů kostkami, za čtyři 7 hodů a pokud se při roztočení objeví na každém válci scatter, získáte do bonusovky 8 hodů. 

Na začátku Board Game si zvolíte jednu z figurek, kterou se posouváte po herním poli. V rozích okruhu, po kterém putujete, na vás čekají free spiny s jednou extra funkcí. Mimo ně pak můžete spadnout na násobení sázky, nový hod nebo na políčko s otazníkem, které náhodně vybere extra výhodu.  

Extra funkce jsou ve hře čtyři. Během bonusovky si můžete vytočit každou vždy pouze jednou. Náhodně se ale objevují i během základního režimu hry, tak si je pojďme představit:  

Monkey Mayhem: Vzpomínáte si na opice, které rády vytvářely paniku po celém městě? Teď se dostaly do hry a umí způsobit pořádný nepořádek, když přehází symboly. Na rozdíl od napáchaných škod ve městě vy z jejich práce budete mít užitek, protože zamíchají symboly tak, abyste mohli slavit výhru. 🐒

Wild Stamble: Stádo nosorožců se proběhne po herním poli a přemění čtyři až devět symbolů na WILD. Škoda jen, že je nevidíme v každé otočce. 🦏

Monsoon Wilds: Jak přeměnit celý válec na Wildy? Přivolejte si krokodýly! Ti vyskočí a promění sloupec na žolíka. Mohou zasáhnout jeden nebo dva válce v každém spinu. 🐊

Sticky Vines: Nebezpečná liána nebude chtít chytit vás, ale udrží výherní kombinace na válcích. Potom dojde k respinu, který neskončí tak dlouho, než se výhry nezvětšují. Čeká na vás tak možnost získat výhry na všech 36 řadách! 🌱

Obrázek - Nebezpečné extra funkce

Až půl milionu za jedinou otočku

A o kolik vlastně hrajete? Maximální možnou výhrou z jedné otočky je 500 000 Kč. Sázky na roztočení začínají již na pouhých 2 korunách a nejvíce můžete vsadit 1000 Kč. 

Pan Zelený: „Jedna z mých nejoblíbenějších bonusovek do teď na Sazce byla deskovka u Karkulky. Od teď je to ale rozhodně ta z Jumanji, která je plná výher a free spinů!" Pan Červený: „Otočky zdarma jsou fajn, ale stejně mám nejradši, když se během normální hry celej automat roztřese, proběhnou nosorožci a já jen čekám, kde všude budou WILDY!"
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle