Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 2. 6. 2020 Jackpoty

Jubilejní desátý zlatý jackpot vyhrál Tomáš

Že se nedělní odpoledne může stát chvílí nudy? Pro mnohé možná ano, jak se zpívá v písničce Jiří Schelingera, rozhodně to ale neplatí pro našeho hráče Tomáše! Ten si totiž dvě hodiny po poledni vytočil zlatý Apollo jackpot ve výši 257 647 Kč.

Historicky desátý "zlaťák"

Tomášovi padl zlatý jackpot na novince v naší nabídce, kterou je Mystery Apollo II. Hráč točil zrovna za 150 korun, když se nejhodnotnější odměna zrovna objevila.

Každopádně vklad ani výběr automatu na padnutí jackpotu vliv nemá. Všechny tři jackpoty totiž padají náhodně a mohou se objevit za jakoukoliv sázku.

Hráč Tomáš se stal již desátým šťastlivcem, na kterého se usmála zlatá prémie. Každý den ale minimálně jeden hráč uloví stříbrný jackpot a hned několika lidem padne bronzová hodnota, která také není k zahození. 😉
 

Přes 30 stříbrných prémií za květen

Po zlatém jackpotu touží snad všichni. Svůj prostor si ale v přehledu zaslouží rozhodně i stříbrné odměny. Během května jich padlo totiž přes 30! Silver jackpot vyplatil nejvíce přes 48 000 a vždy znamenal pro výherce prémii minimálně 20 tisíc korun.
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle