Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 24. 4. 2022 Recenze

Joker Star: Nová hvězda mezi automaty

Svět online automatů se neustále vyvíjí a posunu vpřed se dočkávají i tradiční ovocné mašiny. Omrkněte, jak české studio Tech4bet vytunilo nestárnoucí klasiku k dokonalosti, a třeba se na vás usměje štěstí v podobě Royal jackpotu, který startuje na 300 tisících!

Vyhrajte více se super symboly!

Pětiválec s pěti výplatními řadami vás možná na první pohled ničím nepřekvapí. Klasické šťavnaté ovoce doplňují prémiové symboly zvonků a sedmiček. Sedmičky vás v pěti kusech odmění 40násobkem sázky, nejvyšším symbolem je ale šašek. Ten má pro vás pod čepicí schovaný 100násobek, a navíc funguje jako wild, takže pomáhá vytvářet výherní kombinace. Co vás ale určitě překvapí a potěší zároveň, je funkce „Super symbol feature“. Ta se může náhodně spustit během jakékoli točky a může vám nadělit parádní výhry. Jak to funguje? Vlevo vedle válců jsou seřazeny symboly vysokých výher, takzvané „super symboly“. Mezi nimi se vylosuje jeden symbol, a ten když po dotočení najdete aspoň 3x kdekoli na plátně, roztáhne se přes celé válce a vyplatí výhru za všechny linie. A to i v případě, že spolu symboly nesousedí!

Top bonusovka

Trefte kdekoli 3 scatter symboly v podobě hvězdy a vychutnejte si 5 free spinů nabitých napětím. Možná si řeknete, že pět toček není moc. V každé z nich ale máte zaručeno, že se spustí funkce Super symbol feature. Zajímavé je to, že během free spinů se symboly nelosují jako v hlavní hře, nebo jak to znáte z her se slovem „book“ v názvu. Místo toho má každá otočka pevně daný svůj klíčový symbol, který se roztahuje, když padne aspoň ve třech. A to pěkně postupně od hroznů a melounů, přes zvonky a sedmičky, až k prémiovému Jokerovi. Za toho ve třech kusech shrábnete 80násobek a ve čtyřech 200násobek. No a když se poštěstí a usměje se na vás 5 šašků, shrábnete luxusní 500násobek sázky!
Pan Zelený: „Tak tenhle stroj mě příjemně překvapil. Po spuštění hry jsem fakt nečekal, že se z ní vyklube pecka s takovou parádní funkcí a mechanikou v bonusu. Dávám jedničku s hvězdičkou 😊.“ Pan Červený: „Bonus à la knížky je super. Baví mě, že se nevylosuje jenom jeden symbol, ale postupně se prostřídaj všechny vysoký symboly. Ani není potřeba trefit plný plátno, stačí, když přijde každý symbol po třech a už je to slušnej big win!“

Mrkněte také na tohle