Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 11. 5. 2022 Recenze

Joker Blast: Tenhle šašek vás vtáhne do hry!

Leckdo by si možná pomyslel, že tradičním tříválcům už odzvonilo. Studio Tech4bet nás ale opakovaně přesvědčuje o opaku. Rozehrajte s Jokerem tuhle partičku a třeba najdete pod jeho čepicí tučný Royal Jackpot!

Smršť ovocných výher

Léto už pomalu klepe na dveře, a tak nastal čas se osvěžit šťavnatým ovocem. A proč se během toho nepokusit vyhrát nějakou tu korunu navíc? Na tříválci s pěti výherními řadami na vás čekají kromě voňavých třešní a šťavnatých melounů také prémiové zvonky, které na jedné linii vynesou krásný 20násobek sázky. Nesmí chybět ani wild v podobě šaška, který dopomáhá vytvářet výherní kombinace a navrch je to i nejcennější symbol ve hře – jedna řada vysmátých jokerů a v kapse máte 100násobek!

Druhá šance na big win

Co odlišuje tuhle klasickou ovocnou mašinu od ostatních? Blast respin! Tahle funkce se spustí vždycky, když jsou jakékoli dva válce plně pokryté jedním symbolem a zároveň nedošlo k výhře. Tyto dva válce se zamknou a proběhne dotočení toho třetího. Z nevýherního spinu se tak rázem může stát parádní točka. Díky této bonusové vychytávce je i pořádná šance na chycení plného plátna – trefíte melouny za 50násobek nebo zvonky za 100násobek? Nebo vymažete šaškovi úsměv ze tváře, když vám bude muset vyplatit vaši sázku x500?
Pan Zelený: „Joker Blast je jednoduchá pecka, která ale vůbec nenudí. S funkcí Blast respin mě nemusí mrzet žádná těsně uniklá výhra.“ Pan Červený: „Když během respinu čekám na vyšší symbol, tak mi tuhne krev v žilách. Není nad to, když pak dorazí plný plátno a já jsem vysmátej jak šašek!“

Mrkněte také na tohle