Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 26. 3. 2022 Recenze

Jin-Jang: Spojte dvě rozdílné síly a dosáhněte perfektní rovnováhy!

Adell připravil další tematický automat, který vás zaujme svým originálním zpracováním a bohatými jackpoty s nejvyšším zlatým. Vejděte do rudého chrámu plného zlata a dosáhněte harmonie spojením černé temnoty s bílým světlem. 

Čínský drak a nebojácný samuraj

Asijský pětiválec s 26 výherními liniemi obsahuje širokou paletu zajímavých symbolů. Stačí ulovit 3 stejné symboly a výhra je doma. Nižší výhry získáte za čajovou konvici, misku rýže, vějíř nebo lampion. Střední výhry patří kataně, lodi a gejše. Nejluxusnějšími symboly jsou potom hlava samuraje společně s drakem, které vám v 5 kusech nadělí parádní 120 nebo 240násobek vaší sázky. 

Černobílý wild

Pokud vám padne pouze černá nebo bílá část symbolu, nic se neděje. Změna nastává, když se vyskytnou v poli dva wildy současně, ty jsou poté doplněny druhou polovinou a samostatně vyhodnoceny. Ideální je, jakmile současně trefíte černou i bílou část, které se vyskytují každá na jednom konci stejného řádku. Symboly mezi wildy se nahradí také za wildy a mohou tak vzniknout další výherní kombinace, které vám výhru dokážou pěkně osladit. 

Pan Zelený: "Vždycky jsem se chtěl podívat do Číny a konečně mám příležitost poznat i samotnou gejšu. Když mi padnou wildy samostatně, uslyším cinknutí a poloviny se rázem doplní. Teď už jen chytit toho zlatého draka." Pan Červený: "Automat hezky šlape a není to žádná věda. Líbí se mi jak, když jsou poloviny wilda na stejném řádku krásně se rozzáří zlatem a hned mi tam nasází další wildy. Už jenom čekám až mi padne pořádnej násobek."

Mrkněte také na tohle