Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 13. 2. 2022 Recenze

Jin Chan´s Pond of Riches: Vydejte se do žabího chrámu plného zlata

Tento automat od Thunderkicku vás přenese do asijského chrámu, kolem kterého se potuluje Jin Chan neboli peněžní žába, která představuje prosperitu a nadcházející bohatství. Tato třínohá ropucha ze starobylé Číny je mýtickým tvorem, která se objevuje pouze za úplňku a může vám přinést parádní výhry.

Při úplňku se výhry znásobí

V pětiválci najdeme 15 výherních linií, kde si výhry můžete odnést za alespoň 3 stejné symboly. Nižší výhry získáte za klasické symboly písmen a čísel, střední pak za japonské Koi kapry a vodní želvy. Nejvyšší výhry dostanete za 5 bílých volavek, které vám nadělí 20násobek a 5 kusů přerostlých žab, sedících na zlaťácích nebo 5 úplňků získáte dokonce 50násobek sázky. Úplněk nad vodou mezi bambusy je zároveň wildem, který může dosáhnout násobitel až x5 a navíc se wildy mohou znásobit mezi sebou, takže je možné ulovit i násobitele x120!

Bonusovka s respiny

Jakmile alespoň třikrát narazíte na ropuchu se zlatou mincí uprostřed tlamy, spustí vám scattery bonusovku s 8, 12 nebo dokonce 16 free spiny, která vás zavede k pohádkovému bohatství.
Za každý scatter v bonusovce získáte 1 točku zdarma a se třetím scatterem vám přistane náhodně do pole 1 wild. Na válcích lze navíc takto dostat i 3 wildy. Aby toho nebylo málo, pokud trefíte v bonusovce výherní kombinaci, spustí se speciální funkce, která vám uzamkne symboly z výherní kombinace na místě a pak probíhají respiny s dotáčením válců. Uzamknutí symbolů platí, dokud vznikají v poli nové výherní kombinace nebo do doby, než se zaplní na válcích všechny pozice.
Pan Zelený: „Žabí království má rozhodně něco do sebe. Třpytící se zlaté mince jsou úplně všude. Wild, scatter a bonusovka s respiny mi ke štěstí bohatě stačí. Je to takovej asijskej relax.“ Pan Červený: „Modrý měsíce mi vždycky udělaj pořádnou radost. Násobitele jsou fakt neskutečný a zvířata mi hezky vynášej. Sticky Respiny v bonusovce mi uzamknutím wildů většinou nadělí slušnej balík.“

Mrkněte také na tohle